Бізнес-література

Сортувати:
-15%
new
Рік, коли я казала «ТАК»
350 грн
297.50 грн
-5%
new
Економіка за один урок
450 грн
427.50 грн
new
Переможець
350 грн
-9%
new
Улас Самчук
135 грн
122.85 грн
Показано 30 товарів з 590

Відкривши власну справу, у багатьох людей виникають різного роду питання. Отримати відповіді на них допоможе спеціалізована література. Тим, хто мріє втілити задум у реальність, інтернет-магазин «КнигоЛенд» пропонує купити книги по бізнесу.  Подібні видання допоможуть у вирішенні різних ситуацій, що виникають в процесі ведення бізнесу.

У актуальних виданнях зібрана інформація для підприємців-початківців, як правильно розробити стратегію, як аналізувати конкурентів. Бізнес література українською мовою містить рекомендації успішних менеджерів. Для новачків це хороша можливість вивчити необхідну інформацію для старту кар'єри.

Які найкращі книги про бізнес можна знайти в Україні?

Хоча інтернет-ресурси сьогодні наповнені різноманітною інформацією, бізнес література — актуальний запит для багатьох людей. Книги вибирають з найрізноманітніших напрямків. Це й методики менеджменту, економіка, видання про бухгалтерію, малий бізнес. Затребувані видання з реклами та ефективному управлінню бізнесом.

Для полегшення пошуків необхідних видань в нашому магазині література структурована за категоріями. Також ви можете скористатися фільтром та підібрати потрібний екземпляр по автору, видавництву. Ми готові запропонувати:

  • книги по бухгалтерії, економіки та інвестиціям;
  • принципи створення реклами;
  • бізнес книги для початківців;
  • планування та стратегії, які працюють;
  • як подолати кризу управління.

З повним переліком ви можете ознайомитися на сторінках нашого каталогу. На сайті ви знайдете добірку кращих видань відповідного напряму бізнес літератури за вигідною ціною. Підмогою для підприємців-початківців стануть книги-біографії відомих особистостей. Світові автори діляться на сторінках видань своїм досвідом та досягненнями успіху.

Популярні напрямки в бізнес-літературі

Поява нових розробок та проектів вимагають необхідних навичок управління. Тому актуальним є питання: література про бізнес планування? Сьогодні вітчизняні видавці регулярно випускають книги подібного формату. Є багато новинок, а також світових хітів.

Користується попитом книга Р. Коха «Принцип 80/20». Матеріал викладено грамотно та допомагає розставити пріоритети, правильно розподіляти часом та вчить, як досягти високих результатів. Бізнес книги  можна замовити через наш сайт, оформив заявку онлайн.

Особливо затребувані видання, присвячені стартапам. Подібна література вчить, як з нуля відкрити власну прибуткову справу. Новачкам буде корисно почитати, що потрібно робити, щоб досягти успіху. Бізнес-літературу придбати за найкращою ціною пропонує магазин «КнигоЛенд».

Цікавить ціна бізнес літератури в Україні? Дізнайтеся вартість та наявність в нашому каталозі онлайн. Якщо ви не можете визначитися з покупкою, наші менеджери допоможуть правильно зробити вибір. Крім літератури по бізнесу, можна придбати видання для особистого розвитку, біографії видатних людей.

-20%
На що схожі букви
95 грн
76 грн
-20%
От хомячка до динозавра
170 грн
136 грн
-20%
Коханці Юстиції
530 грн
424 грн
-5%
Мы едем, едем...
69 грн
65.55 грн
-5%
Динозавры
40 грн
38 грн
-20%
Метелик
45 грн
36 грн
-20%
Фігури
125 грн
100 грн
-20%
Визволення тварин
190 грн
152 грн
-5%
new
Ромео і Джульєтта
110 грн
104.50 грн
-10%
new
Як ти там?
320 грн
288 грн
new
Все те незриме світло
350 грн