Бізнес-література

Сортувати:
-2%
new
Це Ґауді
350 грн.
343 грн.
-15%
new
Люди, як кораблі
412 грн.
350.20 грн.
Показано 30 товарів з 533

Відкривши власну справу, у багатьох людей виникають різного роду питання. Отримати відповіді на них допоможе спеціалізована література. Тим, хто мріє втілити задум у реальність, інтернет-магазин «КнигоЛенд» пропонує купити книги по бізнесу в Україні.  Подібні видання допоможуть у вирішенні різних ситуацій, що виникають в процесі ведення бізнесу.

У актуальних виданнях зібрана інформація для підприємців-початківців, як правильно розробити стратегію, як аналізувати конкурентів. Бізнес література українською мовою містить рекомендації успішних менеджерів. Для новачків це хороша можливість вивчити необхідну інформацію для старту кар'єри.

Які кращі книги про бізнес купити в Україні?

Хоча інтернет-ресурси сьогодні наповнені різноманітною інформацією, бізнес література купити в Україні — актуальний запит для багатьох людей. Книги вибирають з найрізноманітніших напрямків. Це й методики менеджменту, економіка, видання про бухгалтерію, малий бізнес. Затребувані видання з реклами та ефективному управлінню бізнесом.

Для полегшення пошуків необхідних видань в нашому магазині література структурована за категоріями. Також ви можете скористатися фільтром та підібрати потрібний екземпляр по автору, видавництву. Ми готові запропонувати:

  • книги по бухгалтерії, економіки та інвестиціям;
  • принципи створення реклами;
  • бізнес книги для початківців купити також ви можете через сайт;
  • планування та стратегії, які працюють;
  • як подолати кризу управління.

З повним переліком ви можете ознайомитися на сторінках нашого каталогу. На сайті ви знайдете добірку кращих видань відповідного напряму та зможете купити бізнес літературу в Україні за вигідною ціною. Підмогою для підприємців-початківців стануть книги-біографії відомих особистостей. Світові автори діляться на сторінках видань своїм досвідом та досягненнями успіху.

Популярні напрямки в бізнес-літературі

Поява нових розробок та проектів вимагають необхідних навичок управління. Тому актуальним є питання: література про бізнес планування купити яку краще? Сьогодні вітчизняні видавці регулярно випускають книги подібного формату. Є багато новинок, а також світових хітів.

Користується попитом книга Р. Коха «Принцип 80/20». Матеріал викладено грамотно та допомагає розставити пріоритети, правильно розподіляти часом та вчить, як досягти високих результатів. Бізнес книги українською купити можна через наш сайт, оформив заявку онлайн.

Особливо затребувані видання, присвячені стартапам. Подібна література вчить, як з нуля відкрити власну прибуткову справу. Новачкам буде корисно почитати, що потрібно робити, щоб досягти успіху. Бізнес-література купити недорого пропонує магазин «КнигоЛенд».

Цікавить бізнес література ціна в Україні? Дізнайтеся вартість та наявність в нашому каталозі онлайн. Якщо ви не можете визначитися з покупкою, наші менеджери допоможуть правильно зробити вибір. Крім літератури по бізнесу, можна придбати видання для особистого розвитку, біографії видатних людей.