Маркетинг, реклама, PR – купити в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі ✓недорого ✓каталог 2022 року в інтернет-магазині – knigoland.com.ua

Маркетинг, реклама, PR

Сортувати:
Несвідомий брендинг
345 грн.
Вхідний маркетинг
345 грн.
Міфи про брендинг
345 грн.
Міфи про PR
345 грн.
Показано 30 товарів з 45

Зв'язки з громадськістю, сфера маркетингу та реклама на протязі довгих років залишається найефективнішим інструментом будь-якого бізнесу. Стрімке зростання форм підприємництва та різних методів, використовуваних для торгівлі, вимагають нового підходу та вдосконалення. Щоб залишитися в руслі модних тенденцій, потрібно постійно читати відповідну літературу. Для початку варто купити книги по маркетингу в Україні, автори яких знають тонкощі рекламної справи та із задоволенням діляться секретами успіху.

Популярна література про рекламу і PR

Вибираючи книги з маркетингу на українській мові, можна освоїти такий матеріал з нуля або підвищити вже отримані раніше знання. Хороша книга по маркетингу від відомого автора допоможе вам швидше розібратися в ефективності та прибутковості компанії. У нас можна замовити книги по маркетингу та рекламі, щоб закласти фундамент необхідних знань.

Сучасна література про основні поняття маркетингу дає чітке розуміння про цю сферу. У нас великий вибір видань, можна вибрати:

  • маркетингова аналітика;
  • просування та реклама;
  • стратегії розвитку;
  • невідомий брендинг;
  • збірники з креативного мислення.

Сьогодні на піку популярності знаходиться маркетингове просування. У список 10 топ книг по маркетингу та рекламі увійшла література по SMM та контент-менеджменту. Також книги з цифрового маркетингу купити можна на нашому сайті. Це одні з нових та затребуваних напрямів в області реклами.

Важко уявити успішність будь-якого виду діяльності без просування в інтернеті та соціальних мережах. Молоде покоління все більше займає цю нішу в плані працевлаштування. Література про маркетинг в соціальних мережах пропонує безліч корисних ідей та потрібної інформації, яка доступна та легко сприймається.

Які книги для маркетологів купити?

Хороші видання з якісним матеріалом актуальні як для керівного складу компанії, так і для штату маркетологів. Вивчивши таку літературу, для вас організація робочого процесу стане звичайною справою. Популярністю користуються індивідуальні історії успіху. Хіти продажу — «Феномен ZARA» Ковадонга О'Ши.

Не менш затребувані книги про брендинг українською мовою. Завдяки таким виданням маркетологи навчаться, як досягти гарного результату та як зробити так, щоб споживач вибирав іменного ваш продукт. У нашому каталозі ви знайдете посібники про принципи побудови реклами.

Можна придбати книги з брендингу для студентів-рекламістів, які прагнуть до здобуття вищої освіти та хочуть досягти успіхів у сфері бізнесу. Серед популярних — Байрон Шарп «Як зростають бренди. Чого не знають маркетологи».

На сторінках нашого сайту ви можете підібрати кращі видання. Книги по маркетингу і рекламі купити в Україні пропонує наш магазин. У літературі цього напрямку відомі світові теоретики та практики діляться секретами успіху. Більшість таких книг розповідають історію успіху корпорацій або підприємств зі світовим ім'ям. Література про маркетинг купити в Україні — отримати керівництво до дії, яке застосовується в науці, техніці або торгівлі.