Нон фікшн книги

Сортувати:
new
ТЕОРІЯ NАЦІЇ
300 грн
-20%
new
Твоя книга про кіно
350 грн
280 грн
Показано 30 товарів з 4565

Хочете витратити час за читанням з максимальною користю? Тоді зверніть увагу на нон-фікшн літературу. Вона без художніх прикрас і вигадки, представлена винятково корисними довідниками, науково-популярними роботами, есе, дослідженнями, репортажами, документальною прозою. Загалом у цьому розлогому розділі інтернет-магазину КнигоЛенд ви знайдете всі джерела, які містять важливу інформацію та розповідають про реальні події.

У чому сенс нон-фікшн і кому це буде цікаво?

Якщо у кожного є свої вподобання в художній літературі, наприклад, хтось шанувальник динамічних сюжетів, а хтось тремтить від романтики, книги серії Non-fiction сподобаються всім. Секрет популярності цієї літератури у збиральній достовірній інформації, тому кожен у ній знайде щось цікаве. Унікальність жанру в тому, що він охоплює абсолютно будь-які напрямки – від оригінальних рецептів, як у книжці «Італійські страви з Джеймі Олівером», до порад щодо складних питань, які стосуються науки та сучасних технологій. Розглянемо найбільш популярні категорії нон-фікшн літератури:

 Журнали

Звісно, не весь глянець можна віднести до цього напряму, а лише інформаційний і вірогідний, без жодної «жовтої преси», такої як «Forbes Ukraine». Індекс зростання та інфляції, відкриття, життєпис відомих особистостей, прогнози ринку та політичної ситуації у світі – лише крихітна частина, що можна дізнатись із журналу.

Бізнес

Неважливо, чим ви займаєтеся, але без унікальних ідей, знань у сфері економіки, фінансів та інвестицій, стратегій, правильних орієнтирів у менеджменті із маркетингом складно домогтися успіхів. Для тих, хто хоче отримати важливі поради, аби реалізувати свої мрії про кар'єрний зріст або прибутковий бізнес рекомендуємо звернути увагу на «Як пасти котів», «Більше ніж сервіс», «Стартап. Скейлап. Скрюап».

Програмування

Те, без чого неможливо почуватися вільно в сучасному світі або опанувати високооплачувану професію. Тут стануть у пригоді спеціалізована серія Head First, що включає «програмування на JavaScript», «Python», «Патерни проєктування».

Українська ідентичність

Нонфікшен охоплює не лише точні науки, а й літературу, яка дає змогу знайти себе та своє коріння. Особливою популярністю в цій категорії користується «Український книжковий знак XIX-XX ст.», «Буття та об'явлення української мови», «Ким ми є?», «Слідчо-наглядові справи Тараса Шевченка. Факсиміле».

Саморозвиток

Тільки вдосконалюючись і розвиваючись, можна домогтися кращого для себе і людей, що оточують нас. Тому попри еволюцію, яка сама по собі підштовхує до розвитку людства, важливо працювати над собою. Як ніколи в цьому допоможе допомогти «Здоровий і щасливий рік», «Чорні діри і чорні смуги».

Мистецтво

Особлива привабливість книжкової серії Non-fiction – що в ній можна прочитати про різновиди мистецтва, познайомитися з його шедеврами та авторами, а також навчитися самому створювати його. Тут можна дізнатися історію легендарного гурту, як у «Depeche Mode: Faith & Devotion», або просто дослідити еволюцію музичного жанру, як в «Інфорок. Історія рок-музики». За допомогою мистецтва можна надихнутися досягненнями. Наприклад, донедавна через складність сюжету ніхто не наважувався екранізувати світовий бестселер «Дюна» і ось це сталося. Однак, як вдалося виконати таку неймовірну роботу? Це також можна дізнатися з нон фікшен книги – «Мистецтво й душа Дюни». І, звісно, неможливо бути в цьому напрямку без корисних професійних навичок, які можливо здобути під час читання. Так, фотографу аматору чи професіоналу не обійтися без «Техніки професійного ретушування портретів».

Як вибрати та купити книжку нон-фікшн?

Наука, техніка, біографії особистостей, дослідження, методики – специфіку напряму не перелічити. З огляду на те, що нон-фікшн література настільки багатогранна, часом складно зробити вибір, проте в КнигоЛенді вам не важко буде купити потрібне. Тільки задумайтеся, який напрямок цікавить – наш каталог містить тематичні розділи, в яких ви обов'язково знайдете необхідну добірку. Також зверніть увагу на опис, він розкриє те, яку інформацію можна почерпнути з обраного видання. Ще один важливий фактор, що впливає на вибір – ціна. Звісно, бестселер, рідкісне або інформативне видання може коштувати дорого, проте це варте того, якщо ви шукаєте щось по-справжньому дієве. Проте враховуючи, що в інтернет-магазині knigoland.com.ua пропонуються книжки напряму від видавництв, зі знижками, спеціальними бонусами та можливістю доставки без оплати, навіть вагомі покупки будуть максимально вигідними. Збільшуйте багаж знань разом з нон фікшн книжками, а КнигоЛенд подбає, щоб у вас завжди були правдиві джерела без зайвих витрат часу й грошей.

-30%
Мої модні проекти. Мінні
135 грн
94.50 грн
-50%
КК Історія України 7 кл (ИПТ)
22 грн
11 грн
-15%
Зё-ё-ёвушки
250 грн
212.50 грн
-20%
Розумні наліпки. На фермі
50 грн
40 грн
-10%
Планета Земля
350 грн
315 грн
-10%
Король Юрій
200 грн
180 грн