Прикладна література

Сортувати:
new
Закони війни
174 грн
-20%
new
69 спецій для Серця
450 грн
360 грн
Показано 30 товарів з 2811

Інтернет-магазин Книголенд - місце де можна купити прикладну літературу

Людина - це, мабуть, єдина істота на планеті Земля, яка на всіх етапах свого життя активно розвивається та вдосконалюється. Люди з раннього дитинства та до глибокої старості само освічуються та розвиваються.

Освіту - грубо можна розділити на два етапи, а саме, на теоретичну та практичну частину. Як відомо люди в більшій своїй частині діляться на практиків та теоретиків, між якими йде одвічна суперечка, так хто ж важливіше?

Як показує історія науки та техніки два цих напрямки не можуть існувати окремо, вони немов інь та янь повинні існувати в тандемі та бути монолітними. Людям з теоретичними знаннями застосувати їх на практиці допоможе спеціальна прикладна література.

Купити прикладну літературу в магазині Книголенд у вас не складе ніяких труднощів. Ми - це літературна книгарня з багаторічною історією. Ми - працюємо в багатьох містах країни з далекого 2007 року. У нас висококваліфікований штат співробітників, які володіють вищою закінченою філологічною освітою.

Вам потрібна прикладна література недорого, тоді вам варто звернутися за допомогою до наших консультантів. Працівники нашого магазину підберуть для вас матеріали виходячи із специфіки вашої зайнятості. У нас велика бібліотека різноманітних книг, як від вітчизняних, так і від іноземних авторів.

Де купити прикладну літературу в Україні вигідно

Ціна на прикладну літературу в більшості українських тематичних книжкових магазинах невиправдано завищена. Тому, для того щоб не переплачувати, але при цьому мати прикладну літературу українською мовою вам необхідно не роздумуючи звертатися до нас, в наш першокласний інтернет-магазин.

Нон-фікшн - новий термін, під який потрапляють всі твори не художньої прикладної літератури. Всі матеріали, які написані в даному стилістичному жанрі грунтуються не на здогадках, а на твердо доказових фактах, які сміливо можна вважати аксіомами.

Купити популярно-прикладну літературу можна також в нашому книжковому магазині. Ми стежимо за новинками у всіх областях і регулярно оновлюємо свій асортимент.

Як недорого і з доставкою купити науково-популярну літературу

Придбати прикладну літературу в Україні ціна якої стане для вас несподіваним, але дуже та дуже приємним сюрпризом можна через наш ресурс зі швидкою своєчасної адресною доставкою. Ми - як кращий в країні книжковий магазин доставляємо придбану нашими клієнтами літературу в усі міста та населені пункти України.

Замовити популярну прикладну літературу через нашу платформу просто. Для цього вам необхідно перейти в спеціальну форму зворотного зв'язку, де потрібно ввести свої короткі контактні дані. Після відправки вами форми наші співробітники протягом декількох хвилин зв'яжуться з вами, дадуть відповідь на всі ваші запитання та допоможуть оформити замовлення. Також ви можете самостійно зателефонувати нам за вказаними на сайті магазина номерами телефонів та зробити покупку в режимі реального часу.

-20%
Арчи в Китае
150 грн
120 грн
-20%
Зʼєднай половинки. Одяг та взуття
180 грн
144 грн
-30%
Шиммер і Шайн. Гра джинів.
45 грн
31.50 грн
-3%
Карнаж. Том 1. Уціліла
250 грн
242.50 грн
-20%
Маленький принц
149 грн
119.20 грн