Книги по Історії і по Праву

Сортувати:
-10%
new
Чому Україна виграє
350 грн
315 грн
Показано 30 товарів з 499

Рівно, як мова – ДНК нації, історія – доля народу. Життєва практика засвідчила, що це не просто збір подій, котрі відбулися за певний період часу, а можливість дізнатися правду про свої корені, Батьківщину. Нині – це не просто предмет, який кожен із нас проходив у школі, а лінія сутності кожної сучасної людини. В інтернет-магазині КнигоЛенд представлені цікаві різнотематичні історичні книги, в них кожен може знайти для себе відповідь на питання, яке цікавить, дізнатися про минуле, навіть спрогнозувати майбутнє.

Історичні книги – скарбниця пам'яті

У книжковому світі велика кількість видань, присвячених історії, однак порівняно з іншими тут немає вільності в розповідях та фантазіях автора. Практично всі дані, викладені у творі, повинні мати своє відображення в архівах, записах, мемуарах, офіційних документах, секретних записках. Тому історичні книжки особливо важливі:

 • Вони допомагають зберігати пам'ять про минуле й вивчати його. Це дає змогу розуміти, які події та люди вплинули на сьогодення, як вони можуть вплинути на майбутнє.
 • Формують нашу ідентичність і культурну спадщину.
 • Дають можливість отримувати уроки з минулого, що надає можливість застосовувати їх у майбутньому.
 • Слугують джерелом натхнення та розваг. Адже багато книжок історичної тематики написані у формі романів або інших жанрів літератури, які можуть зацікавити читача.

Трохи про історичні книги

А ви знаєте, що в магазині knigoland.com.ua близько 500 різних примірників історичної літератури? Так, асортимент досить великий та з кожним днем поповнюється новинками. Тут є місце монографіям, збірникам, підручникам, біографіям, випискам, документальним розповідям, публіцистичним архівам, мемуарам і захопливим романам. Здебільшого представлені історичні книги українською мовою, але й спраглим до читання іноземною є що почитати.

Як вибрати ідеальне джерело знань?

Цікаво, проте факт: у світі до 40% творів, які багато хто може сприйняти як історію, написані без так званого «інформаційного фундаменту» та взагалі є носіями підроблених даних? З огляду на велике розмаїття деколи складно визначитися з вибором, тому роблячи його краще дотримуватися кількох простих порад:

 • Зверніть увагу на дату публікації, переконайтеся, що історична книга заснована на останніх дослідженнях, вагомих доказах, аби уникнути застарілих даних.
 • Визначте, який період цікавить, що саме хочете звідати.
 • Дослідіть біографію авторів – це стане в пригоді, щоб дізнатися, хто є експертом в обраній темі.
 • Прочитайте опис історичних книжок, познайомтеся з їхніми уривками, викладеними на сайті, щоб зрозуміти, чи подобається стиль викладу, авторська подача.
 • Зверніть увагу на видавництво – відомі мають тенденцію публікувати найбільш якісні дослідження, розміщувати точну інформацію.
 • Аналізуйте рекомендації – перегляньте огляди, відгуки, списки, де вказані найкращі історичні книги, запитайте у знайомих, що їм сподобалося.

Добірка бестселерів

Починати занурюватися в історію, звісно, краще читаючи літературу, яка вже підкорила серця читачів України, світу:

 • «Після війни. Історія Європи від 1945 року» – розповідається, як закінчення Другої світової війни змінило світогляд усього європейського континенту та відкрило очі на багато подій.
 • «Черчилль і Орвелл. Битва за свободу» – розкриє феномен відомих особистостей. Подача інформації настільки захоплива, що бестселер очолив найвідоміші історичні романи.
 • Для тих, хто виріс на радянських підручниках й досі ходить у «рожевих окулярах» цікавою стане «Як Радянський Союз переміг у війні».

Вдалі покупки історичних книг

Хочете скинути кайдани омани, дізнатися правду, розвинути інтелект, бути всебічно розвиненим? Тоді кращого місця, щоб купити книги історичної тематики, ніж КнигоЛенд немає. Великий вибір найрізноманітнішої літератури з повним описом, рецензіями та відгуками чекає на свого читача. На сайті можна швидко знайти, вибрати та замовити потрібну літературу із доставкою популярними поштовими службами. Попри низькі ціни є можливість зробити придбання ще вигіднішим – постійні акції та умови безплатної доставки зроблять це для вас. Тим, хто не просто шукає історичні книжки, а й хоче зануритися в книжкову атмосферу пропонуємо завітати до одного з фірмових магазинів. 

Ще перебуваєте в пошуках історії? Тоді сміливо вирушайте на сторінки КнигоЛенда – тут знаходиться істина!

-15%
ОСОБОВА СПРАВА УЧНЯ
15 грн
12.75 грн
-20%
Гра Шустрик
198 грн
158.40 грн
-20%
Професії
20 грн
16 грн
new
Екстазі
350 грн