Книги з медицини

Сортувати:
-20%
Чи потрібні нам акушерки?
200 грн
160 грн
-20%
Интимная жизнь одиночества
231 грн
184.80 грн
-20%
Воля та самоконтроль
320 грн
256 грн
Показано 30 товарів з 94

Книги з медицини – необхідне читво для кожного. Саме з них ми маємо змогу перевірено дізнатися про своє тіло і організм, методи лікування та діагностики. Цікаво, що хоч медична література вважається складним і вузьким спеціалізованим напрямом, вона є надзвичайно захопливою не лише для лікарів, науковців та різного медперсоналу, а й людей далеких від цих професій. У цьому розділі книжкового онлайн-магазину КнигоЛенд зібрано найрізноманітніші видання, що будуть корисними для загального розвитку, навчання, підвищення кваліфікації, пошуку відповідей на питання, що цікавлять, або допомоги в лікуванні.

Як вибрати книгу з медицини?

Одна з найширших галузей у книжковому світі – література з медичної тематики, тож ділимося порадами, що допоможуть із вибором:

 • Визначте, до якого рівня інформації ви готові, професійна спеціалізована може бути складною для сприйняття звичайної людини.
 • Зважайте на напрямок – що вас цікавить, поради з підтримки здоров'я чи лікування захворювання, а може вивчення нових методик?
 • Звертайте увагу на стиль написання – одні медичні книжки написані простою художньою мовою, інші мають більш суворий інформаційний характер.
 • Обирайте сучасні видання – медицина є одним із напрямів, що найстрімкіше розвивається, тому те, що було досягненням ще якихось 5 років тому, зараз може бути абсолютно не актуальним. Через це в КнигоЛенді стежать, аби всі видання були сучасними, тому ви можете бути впевнені, що натрапите лише на ту літературу, яка може поділитися свіжою інформацією.
 • Вивчайте зміст – на нашому сайті всі книги з медицини мають детальний опис і фото ілюстрацій з уривками, що допоможе визначитися з вибором.

Що найбільше цікавить читачів у медичній літературі?

 • Як і все людство світу багатьох турбують питання онкології, адже кожен напряму чи опосередковано пов'язаний зі смертельним захворюванням. Якщо хочете прочитати відверту думку відомої дослідниці, книжка «Перша клітина. Як людство бореться з раком» стане вам у пригоді.
 • Методики оздоровлення. Як зміцнити свій організм і запобігти різним захворюванням? – питання, яке рано чи пізно ставить перед собою кожен. З такими книжками з медицини як «Дихання. Давнє мистецтво оздоровлення», «Фізична (не)активність. Що насправді робить нас здоровими?» ви обов’язково знайдете правильні рішення.
 • Як можна в екстрених випадках обійтися без лікаря, щоб вчасно допомогти собі та оточенню? Зі збільшенням небезпечних та аварійних ситуацій і складнощами з медичною реформою хочеться заздалегідь робити на випадок чого, вірно? Тому, можливо, вам стануть цікаві такі представники медичної літератури: «Перша невідкладна допомога своїми руками. Що робити якщо швидка не поспішає», «Лікарю, я помираю?», «Екстрена допомога при ДТП».
 • «Усі хвороби і проблеми в голові» – таку фразу ми чули не раз, тож, можливо, заглянемо в голову? Найкраще це можна зробити з такими виданнями як «Чи сняться зомбі воскреслі вівці?», «Воля та самоконтроль», «Психологія 101».
 • Коронавірус тією чи іншою мірою зачепив кожного, від цього проявився інтерес до книжок, що розкривають питання, які хвилюють, – «Століття пандемій. Історія глобальних інфекцій від іспанського грипу до COVID-19», «Дивовижний імунітет. Про антитіла, інфекції».
 • З появою крутих кіношних героїв, багатьох зацікавила така загадкова професія як «судмедексперт», що зробило Річарда Шеперда автором бестселерів. Його твори «Сім етапів смерті» та «Неприродні випадки» сподобаються як любителям художньої літератури, так і тим, хто близький до описуваної теми.
 • Народження дитини – ще одна тема, що хвилює, а тому й книжки «9 місяців щастя. Посібник для вагітних», «Коли тобі 35+. Як завагітніти й народити дитину» завжди будуть актуальними.

Які переваги купівлі медичних книжок у КнигоЛенді?

Якщо шукайте книги з медицини, які допоможуть пізнати свій організм і впоратися із захворюваннями, здобути професію, отримати нові або вдосконалити старі знання, ви їх обов'язково знайдете в книгарні КнигоЛенд. Великий асортимент загальноосвітньої та профільної літератури захопить вас у світ неймовірної сучасної медицини. Кожен покупець може розраховувати на безкоштовне доставлення по Україні (залежно від суми замовлення), низькі ціни, акції, бонусну програму. На продуманому сайті ви з легкістю оформите замовлення, всього в кілька кроків, а за бажання можете зробити замовлення телефоном. Крім того, любителів увібрати в себе справжнє книжкове чаклунство чекаємо в гості до однієї з фірмових крамниць наших книгарень, розташованих по всій Україні!

-30%
Школа Щенячьего Патруля. 5+
70 грн
49 грн
-20%
Магнітна стрічка літер
327 грн
261.60 грн
-9%
Непманша
120 грн
109.20 грн
-20%
Розумні наліпки. Роботи
50 грн
40 грн
-20%
Потягуньки
115 грн
92 грн
-15%
Назустріч собі
230 грн
195.50 грн
-20%
Абетка
290 грн
232 грн
-5%
Глиняний птах
249 грн
236.55 грн
-15%
Змієборці
192 грн
163.20 грн
-5%
Дивовижні пригоди Мавки
50 грн
47.50 грн