Історії успіху

Сортувати:
Вибрані фільтри:
-5%
hit
Самурай без меча
165 грн.
156.75 грн.
Four Seasons
340 грн.
Шалені задуми
340 грн.
Настанови Мацушіти
280 грн.
Показано 30 товарів з 51

Успішні особистості на перший погляд нічим не відрізняються від багатьох з нас, але щось їм допомогло виділитися та стати на сходинки вище. Звичайно, не кожен може наполегливо рухатися до своєї мети. Але книги з історії успіху відомих людей однозначно надихають, допомагають стати впевненіше та поглянути на звичні речі по-іншому. До того ж цікаво дізнатися, що принесло успіх відомим бізнесменам або керівникам держав.

Замовити книги про історії успіху в Україні в «КнигоЛенд»

У відповідному розділі на нашому сайті зібрані найцікавіші книги, які здатні надихнути вас на досягнення високих результатів. Хочете дізнатися, як Генрі Форд домігся успіху та створив відомий автомобіль? А можливо вам цікаво почитати історію Стіва Джобса, простеживши весь його шлях сходження. Книги про успішних людей купити — значить поринути в атмосферу реальних подій, які іноді цікавіше художніх сюжетів.

Чим може бути корисна література про успішні особистості:

  • ви зрозумієте, які необхідно розвивати якості, щоб стати першим номером;
  • дізнаєтеся, як людина здатна змінити світ;
  • можна навчитися у світових підприємців;
  • отримаєте заряд мотивації для досягнення цілей;
  • більше дізнаєтесь про своїх кумирів.

Цікаві книги про історію успіху в бізнесі купити можна на нашому сайті, асортимент регулярно оновлюється. Якщо вам складно підібрати найкраще видання серед розмаїття новинок, наші співробітники допоможуть зробити правильний вибір. На книги з історії успіху ціна Харків невисока. Тому придбати відповідний варіант та сформувати корпоративну бібліотеку може будь-хто.

Ті, хто бажає відкрити власну справу, також можуть купити книги про історію успіху відомих людей. На цю тему написано чимало бізнес-книг, авторами багатьох з них є успішні та багаті люди. Хтось досяг високих вершин в продажах, інші в технологіях, виробництві меблів та електроніки. Цікаві книги з історії успіху купити — значить отримати можливість дізнатися про алгоритм дій для ведення бізнесу.

У багатьох виданнях навіть розкриваються секрети успіху. Відомі люди діляться своїм досвідом, розповідають про ефективні прийоми ведення бізнесу, а також мотивують на успіх. Якщо ви плануєте купити книги з історії успіху відомих людей, то з них ви дізнаєтеся про те, як розкрити свої сильні сторони та налаштуватися на перемогу.

Справжні історії, які надихають на успіх

У цій літературі ви знайдете все: падіння та злети, завзятість, удачу, а також інструкцію, як потрібно ставитися до цих подій. Книги про історію успіху купити в Україні — однозначно варто. Вони мотивують не здаватися, а також стануть прикладом до розвитку власної справи. Сміливо вибирайте те, що вам ближче, щоб дізнатися секрети успіху.

Тим, хто сумнівається в необхідності майбутніх змін, то варто почитати книгу Річарда Бренсона «До біса все!  Берися і роби». Якщо хочеться змінити своє життя на краще, почніть читати «Лідер без титулу. Сучасна притча про справжній успіх у житті та бізнесі» Роберта С. Шарма. Література з історії успішних людей ціна цілком доступна, тому вибирайте хороші видання вигідно.