Загальна економіка

Сортувати:
Вибрані фільтри:

Де купити книгу загальна економіка

Якщо розібратися в етимології слова «економіка», то стане зрозуміло, що дане позначення пішло від грецького слова «oikonomia» - контроль, управління над домашнім господарством.

Якщо розглядати економіку з точки зору господарювання, то це комплекс заходів, які забезпечують людей, суспільство, як матеріальними, так і не матеріальними (духовними) благами.

Економіка держави або окремо взятого регіону країни вирішує наступні завдання:

  • Що та коли робити.
  • За якими технологіями виробляти.
  • Для яких груп населення випускати ті чи інші товари та послуги.

Придбати книги про економіку українською мовою можна в багатьох спеціалізованих книжкових літературних магазинах. Але, тільки у нас в нашому інтерактивному онлайн магазині можна без зусиль знайти та купити книги по економіки для початківців за невисокою демократичною ціною.

Головною проблемою економіки будь-якої держави є задоволення постійно зростаючого попиту населення за рахунок органічних та неорганічних ресурсів. Варто відзначити той факт, що потреби можуть, як з'являтися, так і зникати під тиском внутрішніх та глобальних спонукальних причин.

Як купити літературу з економіки з доставкою

Вам необхідна економічна література українською мовою, тоді наш книжковий інтернет-магазин - це те що вам потрібно. У нас, в наших бібліотеках зібрані книги та наукові посібники від різних авторів та видавництв.

Цілі, які переслідує державний підрозділ - економіка:

  • Підвищення якості та стандартів життя населення.
  • Створення робочих місць.
  • Стабільність, утримання цін на стратегічні товари.
  • Соціальний захист, виплати допомог, пенсій, зарплат та так далі.
  • Лояльна податкова політика.

Купити підручники з економіки буде корисно не тільки викладачам та учням, а й звичайним громадянам. Адже кожен громадянин повинен знати про те, що йому повинна держава та що відповідно він повинен їй. Такі матеріали допоможуть розширити кругозір та підвищити рівень освіти.

Купити книги про загальну економіку через наш літературний інтернет-магазин, можна не виходячи з дому. Ми доставляємо книги та наукові посібники швидко в чітко встановлені терміни в усі міста та регіони країни.

Де в Україні купити книги по економіки недорого

Оцінити самостійно економічну ситуацію в Україні вам допоможуть наші підручники. З матеріалів ви зрозумієте, що країну необхідно розглядати з точки зору господарського устрою. Оцінити ефективність ви зможете по макроекономічним показникам, подібності яких розкрито в наших книгах.

Придбати книги по загальній економіки в Україні ціна яких безсумнівно стане для вас несподіваним, але вкрай приємним сюрпризом можна тільки в онлайн-магазині Книголенд. Ми - це магазин, де зібрані матеріали по загальній економіки для початківців, як вітчизняних, так і передових іноземних авторів, які є гуру в світовій економіці.