Книги про Менеджмент

Сортувати:
-2%
Економіка бунтівників
245 грн
240.10 грн
Показано 30 товарів з 145

Хочете досягти більшого в житті? Закінчити з відзнакою університет, перестати бути рядовим співробітником або взагалі відкрити свій бізнес? Тоді завдяки книгам про менеджмент є чудова можливість все це здійснити. Зараз час динамічного розвитку бізнесу, втілення стратегій, створення стартапів, ексклюзивних проєктів. Світ змінюється щодня, і щоб відповідати новим вимогам потрібно бути готовим до цих змін. У КнигоЛенді ціла колекція різноманітної літератури з менеджменту, яка буде цікава як новачкові, так й успішному підприємцю.

Яка книжка знадобиться?

Існує безліч різновидів видань, серед них можна виокремити кілька основних напрямів:

 • Лідерство – орієнтовані на розвиток навичок лідерства та керівництва. Допомагають зрозуміти, як створювати та підтримувати команду, мотивувати співробітників, керувати конфліктами, розвивати свої керівницькі якості.
 • Управління проєктами – охоплюють теми, пов'язані з усіма етапами розвитку компаній, окремих справ: від бюджету із співробітниками до запуску та незалежної роботи.
 • Щодо стратегій – ці книги з менеджменту допомагають зрозуміти, як розробляти плани та цілі, оцінювати тенденції, конкурентні переваги, організовувати ефективне виконання завдань.
 • Персонал – присвячені взаєминам зі співробітниками, включно з такими аспектами, як мотивація, навчання, розвиток, ефективна комунікація і погашення конфліктів.
 • Щодо змін, зараджують як управляти трансформаціями в компанії, процесами роботи, переходом на нові технології.
 • Книги з тайм-менеджменту - пов'язані зі встановленням пріоритетів, планування роботи та пауз.
 • Фінанси – розуміння бухгалтерської звітності, управління бюджетом та інвестиціями, планування податків.

Що почитати?

Звісно, складно однозначно відповісти на це запитання, адже тільки різновидів менеджменту понад 80. Усе залежить від цілей, можливостей й рівня «підкованості» в темі у читача. Втім, цим книгам про менеджмент завжди знайдеться місце в бібліотеці інтелектуально розвиненого управлінця:

 • «Канбан» – посібник, написаний одним із «батьків» програмного забезпечення, а також тих самих ІТ-технологій, за якими всі так женуться.
 • «Спринт» – бестселер, що розкриває особливість технології, розробленої дизайнером корпорації Google, котру використовували розробники Gmail, Chrome.
 • «Нехай будуть з вами інновації» - знайомить із секретами перемог інноваційного менеджменту.
 • «Керування проектами» – як привести серйозний та складний проєкт до успіху? – У книжці подано поради з інструкціями, які розповідають що робити.

Окрім цих книжок будуть цікавими роботи інших авторів, які стали легендами у своїй справі: Кадзуо Ісігуро, Стефані Окерман, Пітера Конінга, Наполеона Гілла, Дайана Брейді. Попри добірку, написану іноземними авторами, усі книги з менеджменту українською, тож мова не стане перепоною до пізнання.

Чому вигідно купувати в КнигоЛенд?

Як показує практика, для того, аби досягти успіху, недостатньо просто хотіти. Потрібно ставити собі обдумані цілі й користуватися правильними інструментами. У книгарні knigoland.com.ua є можливість купити книги з менеджменту, які дадуть зрозуміти роботу управлінського механізму зсередини, дадуть відповідь на питання, що цікавлять, підштовхнуть до створення нових проєктів. Багато видань, представлених у цьому розділі належать до світових бестселерів, що свідчить про їхню ефективність. Крім великого вибору по-справжньому дієвої літератури інтернет-магазин КнигоЛенд може запропонувати низькі ціни, простоту замовлення, швидке відправлення та спеціальні бонуси для постійних покупців.

-20%
Зіпсовані діти
320 грн
256 грн
-15%
Навчання грамоти. Вивчаємо абетку
150 грн
127.50 грн
-20%
Шалено багаті азійці
390 грн
312 грн
-20%
Дракоша на ферме
90 грн
72 грн
-20%
Криптолюбов
70 грн
56 грн
-10%
Малярство
300 грн
270 грн
-5%
new
hit
Третій рай
380 грн
361 грн