Книги про особисту ефективність

Сортувати:
-30%
Бліцмасштабування
150 грн
105 грн
Показано 30 товарів з 143

Кожна людина прагне до підвищення особистої ефективності, яка безпосередньо веде до успіху. Однак не всі знають, як правильно скористатися цією можливістю. Досить купити книги про особисту ефективність та почати професійно вивчати себе. Така література допомагає пізнати секрети росту та розкриває можливості поліпшити себе. Інтернет-магазині «КнигоЛенд» пропонує великий вибір актуальних видань за цим напрямком.

Чим хороша література про особисту ефективність?

Лідерство та успішна кар'єра — ключові фактори професійної діяльності, які впливають на фінансовий статус людини. Отримати необхідні навички для кар'єрного зростання допоможе спеціалізована література нашого магазину. На сайті ви знайдете книги про кар'єру і особисту ефективність, що сприяють досягненням та розвитку досконалості. Підібрати можна видання на тему бізнесу та побудови кар'єри.

Книги про кар'єрне зростання купити та прочитати варто з кількох причин:

  • успішне ведення бізнесу неможливо без чіткого планування робочого дня, в таких книгах можна прочитати як навчитися це робити;
  • можна дізнатися, як взаємодіяти з проблемними людьми;
  • ви навчитеся розбиратися у своїх сильних сторонах;
  • важливо розуміти, як ефективно розмежовувати свої та чужі обов'язки;
  • корисні будуть поради експертів в області розвитку кар'єри, менеджменту та планування.

Кращі книги про кар'єру купити в Україні в одному місці — це «КнигоЛенд». Вам не доведеться шукати потрібну літературу, витрачаючи багато часу або читати короткий зміст. У нас ви знайдете світові бестселери відомих особистостей, які діляться своїми досягненнями в кар'єрі.

Як побудувати успішну кар'єру? Книга про особисту ефективність купити можна на нашому сайті. У такій літературі опубліковані поради авторів, які допомагають уникнути помилок та знайти ефективні рішення. Також прочитаєте про нетрадиційні способи побудови кар'єри, про складнощі, з якими доводиться стикатися сучасним управлінцям.

Ефективність керувати персоналом купити книгу — популярний запит серед початківців управлінців. Подібну літературу також можна вибрати з нашого каталогу. Для тих, хто боїться змін і не знає, як побудувати відносини з начальником, книги допоможуть в цьому питанні. В кінцевому результаті, ви зрозумієте себе та оточуючих, буде знати, як отримувати задоволення від роботи та як побудувати не одну успішну кар'єру.

Як правильно вибрати книгу про особисту ефективність

Якщо у вашому списку літератури на перше місце виходять книги з продажу, маркетингу або особистісному розвитку, то ви можете загубитися в різноманітті вибору. Особиста ефективність книги купити ми пропонуємо в першу чергу. Щоб вам легше було зорієнтуватися серед розмаїття асортименту, вибирайте теми, які для вас актуальні зараз.

Потрібно купити книги про управління персоналом? Зайдіть у відповідний розділ на сайті та виберіть видання по автору або темі. Коли ви визначитеся з книгою, ознайомтеся з відгуками або коротким описом. На книги про особисту ефективність ціна невисока, замовляйте та розвивайтеся разом зі світовими лідерами.

-20%
Усе від А до Я
320 грн
256 грн
-20%
Несвідомий брендинг
420 грн
336 грн
-20%
Man of Science
74 грн
59.20 грн
-20%
Кокліко
275 грн
220 грн
-15%
Книга «Маламандер»
350 грн
297.50 грн
-40%
Лист до Миколая
120 грн
72 грн
-3%
Комахи на всі 100%
510 грн
494.70 грн
-20%
Аґент Лилик
350 грн
280 грн
-20%
Веселі кольори. Принцеси
60 грн
48 грн
-3%
Прощавай, третій класе!
95 грн
92.15 грн
-5%
Фізика. Основи електродинаміки
280 грн
266 грн
-5%
Бумазяка рахувака
35 грн
33.25 грн
-9%
Тов.Сонце
220 грн
200.20 грн