Класична література

Сортувати:
new
Чорна Індія
340 грн
-9%
new
The Adventures of Huckleberry Finn
250 грн
227.50 грн
new
Тісні ворота
340 грн
-9%
new
Дженні Герхардт
350 грн
318.50 грн
new
Черниця
290 грн
Показано 30 товарів з 846

Хочете перейнятися мудрістю поколінь, відчути досконалість складу та красу літературного мистецтва? Тоді класична проза буде найкращим вибором для читача! Від книг іншого жанру вона вирізняється унікальним і уважним дослідженням людської сутності з глибоким аналізом стосунків. Головне місце також посідає особливе естетичне опрацювання тексту з багатим лексиконом. Читаючи ці просякнуті духом свого часу твори, ми маємо колосальну нагоду зануритися в багатогранний і неповторний світ зарубіжної класичної літератури, насолодитися чудовою словоформою, стилем та історіями, які вони оповідають.

Класична проза – нетлінна душа людства

Класичні твори в прозі відіграють значну роль не лише в літературі, а й у побудові особистості людини, даючи підґрунтя для роздумів про життєво важливі цінності:

 • Культурне значення – розвиває критичне мислення, а також наші знання про мистецтво, писемні жанри, історію.
 • Виховує почуття смаку, пропонуючи майстерно опрацьовані літературні прийоми та сюжети, глибокі характери, викликаючи в нас спектр яскравих емоцій.
 • Історичне значення – адже класична проза вбирає в себе літературу багатьох епох, відображаючи історичні, культурні та соціальні особливості свого часу.
 • Порушує важливі питання, які цікавлять людство в будь-якому часі – життя і смерть, кохання та зраду, справедливість й самовизначення. Тож ми можемо краще зрозуміти самих себе та оточення.
 • Літературна спадщина – класичні твори в прозі слугують підґрунтям для багатьох сучасних напрямів та буквально «виховують» наступне покоління популярних авторів.

Майстри класичної прози

Література класична в інтернет-магазині Книголенд представлена багатим зібранням творів, створених видатними письменниками:

 • Вільям Шекспір – найвидатніший драматург, роботи якого стали основою світової спадщини – «Отелло», «Ромео і Джульєтта», «Гамлет».
 • Джордж-Гордон Байрон – основоположник романтизму, його «Мазепа», «Каїн», «Трагедії» та «Лірика» вважаються вічними.
 • Тарас Шевченко – літературна спадщина представника української класичної прози безмежна. У цьому розділі представлено найвидатніші твори: «Гайдамаки», «Катерина», «Гамалія», «Наймичка», а також шкільну збірку «І мертвим, і живим, і ненародженим...».
 • Чарльз Діккенс – творець таких соціальних творів, як «Девід Копперфільд», «Різдвяна Пісня», «Пригоди Олівера Твіста», став найвідомішим завдяки віддзеркаленню неправди та нерівності за часів Вікторіанської епохи.
 • Джейн Остін – славу письменниці принесли психологічно точні та важливі описи англійського суспільства – «Гордість і упередження», «Емма».
 • Марсель Пруст – один із творців модернізму в зарубіжній класичній літературі. У книгарні Книголенд можна побачити його шедевральний твір «Полонянка». 
 • Френсіс Скотт Фіцджеральд – від нього класична проза стала символом фатального божевілля, адже всі знають твір американського письменника «Великий Гетсбі».  
 • Жан-Жак Руссо – його твори стали значним внеском у соціальну філософію.
 • Франсуа Рабле – звісно, він автор безлічі романів, але «Ґарґантюа і Пантаґрюель» безперечно найкращий. У ньому письменник знайомить читача із середньовічним суспільством під призмою сарказму, філософії та сатири.

Куди вирушити в пошуках улюбленої класики?

В інтернет-магазині Книголенд представлена найширша добірка класичної прози від українських та іноземних авторів усіх часів. Якщо шукаєте цікаву книжку, подарунок або виконуєте шкільну програму з літератури, ви потрапили в потрібне місце. Крім різноманітності вигода читачеві від покупок очевидна – тут пропонуються низькі ціни, спеціальні акції та програма лояльності. Турбує доставка? І тут все продумано для максимального комфорту: оплата зручним способом, швидке відправлення по Україні, низький поріг суми для безкоштовної доставки. Книголенд подбає, щоб ви оточували себе якісною літературою та отримували задоволення від кожної купленої книги!

-20%
Майже мільйон ведмедів
150 грн
120 грн
-5%
Магнитная азбука
56 грн
53.20 грн
-5%
Історія України. 11 клас. Атлас
40 грн
38 грн
-20%
Дзеркальні розмальовки. Цирк
20 грн
16 грн
-5%
Все про телятко
50 грн
47.50 грн
-20%
Плакат.Веселкові правила
75 грн
60 грн
-5%
Фігури
120 грн
114 грн
-20%
Білченя
65 грн
52 грн