Класична проза

Сортувати:
hit
Рогнеда
97.50 грн.
Процес
99.90 грн.
hit
Гобсек
34.50 грн.
Фінансист
185 грн.
Гобсек
94.90 грн.
Під вулканом
250 грн.
Чорна стріла
59.90 грн.
Жовтий князь
99.90 грн.
Усмішка
109 грн.
Пьесы
35.50 грн.
Мауглі
145 грн.
Аутсайдери
149 грн.
Показано 30 товарів з 78

Книги сучасної класичної прози від магазину Книголенд

Книга - це те джерело знань, яке як ніщо краще розвиває інтелект, логіку та абстрактне мислення людини. Класика в усі часи та в усі епохи була найбільш затребуваним жанром в літературі.

Класична проза дуже часто зачіпає такі теми, як: кулінарія, побут, навчання, дієтологія, психологія, дитяча психологія, будівництво, архітектура та так далі.

Якщо вникнути в тему прози та роз'яснювати цей термін простою мовою, то це та література, яку ми можемо читати кожен день. Сучасна класична проза - це ті твори, які популярні, як то кажуть сьогодні, тут і зараз. В основному це:

  • Детективи.
  • Бойовики.
  • Жіночі романи.

Замовити книги сучасної класичної прози можна без будь-яких проблем в нашому інтернет-магазині. У нас зібрані твори, як вітчизняних, так і зарубіжних авторів.

Де вигідно купити сучасну класичну прозу

Придбати сучасну класичну прозу українською мовою можна також в нашому книжковому онлайн-магазині. У нас ви та будь-який інший читач зможете без проблем придбати новинки книг сучасної класичної прози від різних видавництв та в різній палітурці, як в м'якій, так і в традиційній жорсткій.

Проза - це найбільш затребуваний жанр в літературі, саме в даному стилі написані популярні романи, якими в захлёб зачитуються мільйони читачів. Але, незважаючи на, так би мовити народну любов, у прозового жанру є і своя армія недоброзичливців.

Дана група людей помилково вважає що такі твори, прозового характеру, є одноденними. Але це зовсім не так, якісно написана проза, з чіткою сюжетною лінією та яскравою несподіваною розв'язкою обов'язково перейде з рангу сучасного твору в статус класичного.

Ціна на книги сучасної прози в нашому онлайн-магазині, якщо проводити порівняльно-аналітичний моніторинг книжкового ринку в країні найнижча. Купити книги сучасної класичної прози в магазині Книголенд можна, і що не менш важливо, завжди зі солідною знижкою. У нас постійно проводяться акції та працює програма лояльності. В результаті чим більше ви купуєте, тим менше платите.

Як купити сучасну класичну прозу в Україні з доставкою

Купити книги сучасної класичної прози в Україні недорого, в ідеальному стані та зі швидкою, своєчасної адресною доставкою додому можна тільки якщо ви скористаєтеся послугами нашої літературної книгарні.

Купити сучасну класичну прозу в інтернет-магазині Книголенд дуже та дуже просто. Для того щоб оформити замовлення на книжковий твір вам необхідно скористатися нашою лаконічною формою зворотного зв'язку. У формі вам потрібно залишити свої контактні дані, після чого ми протягом декількох хвилин зв'яжемося з вами для уточнення нюансів покупки. Також купити нашу продукцію можна зателефонувавши за вказаними на сайті магазина номерами телефонів.