Фабула

Фабула
Видавництво «Фабула» було створено при видавництві «Ранок» у 2016 році в місті Харкові.
Дебютною книжкою видавництва у 2016 році став роман Леоніда Кононовича «Чигиринський сотник». У тому ж році «Чигиринський сотник» став переможцем конкурсу Держтелерадіо України «Книга року».
Видавництво «Фабула» друкує книги різного жанру: драми, мелодрами, трилери, детективи, гумор, історичні романи, фантастику, фентезі, публіцистику, пригодницькі романи.
В каталогах видавництва представлена світова класика, сучасна зарубіжна та українська проза, українська поезія, книги в жанрі non-fiction.
У видавництві виходять друком книжки з серії: науково-популярної літератури, психології, особистого розвитку, бізнеса, біографій. Видавництво випустило серію творів з автографами письменників.
Перевагу книжний дім віддає відомим авторам, лауреатам міжнародних літературних премій і літературних конкурсів: Нобелівської, Пулітцерівської, Гонкурівської премій, а також Національної книжкової премії США.
Сучасна та класична література зарубіжних і вітчизняних авторів представлена такими серіями: PROSYSTEM, PROCREATORS, PROBUSINESS, PROSCIENCE.
PROSYSTEM – україномовні книжки для всіх, хто займається ІТ – діяльністю.
PROCREATORS – серія книг – біографій видатних людей – політиків, учених, акторів.
PROBUSINESS – серія книг про тих, хто займається бізнесом, для менеджерів, студентів ВНЗ.
PROSCIENCE – серія науково-популярних книг.
PROME – серія книг про сенс життя, гармонійні відносини.
Твори зарубіжних авторів, незважаючи на те, що вже існує загальноприйнятий переклад, у видавництві піддаються повторному перекладу. Таким чином «Фабула» пропонує на улюблену книгу поглянути з іншого боку – більше сучасного.
«Фабула» випускає твори таких відомих українських письменників, як Юрій Андрухович, Артемій Кірсанов, Марія Козиренко, Леонід Кононович, Сергій Батурин, Гаська Шиян.
«Фабула» співпрацює з міжнародними літературними видавництвами та агентствами, бере активну участь у всеукраїнських і міжнародних ярмарках.
Сортувати:
new
Він
390 грн
new
Я тут
290 грн
new
Покора
420 грн
new
1795
390 грн
Показано 30 товарів з 602
-10%
Вязаная игрушка.Собака
45 грн
40.50 грн
-5%
Про доброту
50 грн
47.50 грн
-50%
Би-би машина
50 грн
25 грн
-25%
Привид
260 грн
195 грн
-30%
Рум'яна
220 грн
154 грн
-15%
Шарль Перро
75 грн
63.75 грн
-20%
Театр у кишені. Солом'яний бичок
75 грн
60 грн
-25%
new
Машина часу
210 грн
157.50 грн
-20%
Спритна білка
50 грн
40 грн