Книги для саморозвитку

Сортувати:
-20%
new
Бізнес-Навігатор (салатовий)
275 грн
220 грн
Показано 30 товарів з 544

Одна з популярних та затребуваних категорій — література про саморозвиток.  Такі видання допомагають людям розвиватися духовно, зростати професійно. Особливо корисний матеріал тим, хто хоче змін у своєму житті. Купити книги для саморозвитку в Україні пропонує інтернет-магазин «КнигоЛенд». Такі твори представлені у відповідному розділі на сайті, тому читачі різного віку зможуть підібрати для себе кращі видання.

Книги для саморозвитку і мотивації — універсальні практики

Література про особистий ріст і мотивацію користується неймовірним попитом. У багатьох виданнях викладені прості та доступні способи змінити своє життя. Позбувшись від шаблонного мислення, можна направити своє становище в кращу сторону. Але, не завжди цього вистачає, щоб домогтися кардинальних змін.

Сучасні книги про саморозвиток українською мовою засновані на наукових дослідженнях та доказах авторів. Тому, купуючи літературу про формування корисних звичок та налагодження ефективного спілкування, читач дізнається особливості вибудовування індивідуальної стратегії для досягнення поставлених цілей.

Книги про мотивацію купити можна в різній інтерпретації:

  • Для розвитку особистості. Такі видання вчать, як треба грамотно ставити цілі та досягати бажаних результатів.
  • Твори з практичними порадами про здоровий спосіб життя. У подібних книгах ви знайдете рекомендації як бути завжди у формі та повним енергії.
  • Купити книгу про особистий розвиток можна, вибравши з каталогу на сайті. У цій категорії світові вчені діляться знаннями про управління мисленням, як навчитися розвивати пам'ять, а також творчі навички.

Популярністю користуються книги про те, як покращити комунікативні здібності. Література про саморозвиток купити — отримати можливість повернути гармонію у відносинах з оточуючими людьми. У нас ви знайдете безліч цікавих книг-мотиваторів, що вимагають великих зусиль та роботи над собою.

Які книги про саморозвиток купити в Україні?

Більшість з нас прагне до досконалості, тому книги про саморозвиток і мотивацію купити — правильне рішення. Каталог нашого магазину представлений кращими зборами по саморозвитку та особистісного росту, авторами яких є світові лідери. Наприклад, експерт з психології Брайан Трейсі, видання Стівена Кові будуть корисні керівникам усіх рівнів. Його книги особливо оцінять ті, кого цікавлять питання лідерства.

Бестселер «Книга радості: вічне щастя в мінливому світі» Далай-Лами дасть відповіді на питання, як справлятися з гнівом. Автор ділиться секретами, які допоможуть поглянути на світ по-іншому. Книга, яка здатна відкрити новий світ, що можна добитися успіху, займаючись тим, що вам подобається — «Як працювати по 4 години на тиждень» Тіма Ферріса.

Для того щоб досягти дійсно бажаних результатів, виконуйте практичні вправи, якщо в книзі вони запропоновані. Книги про особистий ріст купити та застосовувати поради на практиці — запорука вашої успішності. Ви навчитеся протистояти стресовим ситуаціям та зберігати мотивацію. Читайте та удосконалюйтеся.

-20%
Лабіринти
45 грн
36 грн
-20%
Облако
180 грн
144 грн
-20%
Все про курчатко
75 грн
60 грн
-20%
Абетка
290 грн
232 грн
-9%
Das Schloß (Folio World’s Classics)
220 грн
200.20 грн
-5%
Різдво у Петсона
229 грн
217.55 грн