3 відгука

Книга Жовтолика

Видавництво:  Жорж
Код товару:  506656

Про книжку «Жовтолика»


• Goodreads Choice Award (Best Fiction, 2023)
• Amazon Best Book of the Year Award
• A Reese's Book Club Pick
• Sunday Times bestseller
• Foyles Fiction Book of the Year
• Barnes & Noble Book of the Year Award Nominee (2023)

«Жовтолика» — перший твір Ребекки Кван, у якому вона відходить від епічності, фентезійності й експериментує з жанром сатиричного роману. Це історія про спокуси, пристрасті й конфлікти у світі літераторів і видавців. Про омріяність слави і ціну, яку за це готова заплатити людина. Про заздрощі, плітки, плагіат, расизм просто і расизм "навпаки".

«Це неймовірна книга. Злочин, сатира, жах, параноя, проблема культурного привласнення. А ще купа огидних скандалів у соціальних мережах. Але головне — це гарна історія. Складно відкласти, ще складніше забути».
Стівен Кінг

Атена Лю і Джуніпер Гейворд разом навчалися в Єлі, відвідували письменницький курс і мали б одночасно зійти на вершину слави. Але Атена — справжня літературна зірка з шестизначними гонорарами, а про Джуніпер майже ніхто й не чув.

Все змінюється, коли Джун стає свідком раптової смерті Атени й викрадає її щойно дописаний шедевр — експериментальний роман про роль китайських робітників у Першій світовій війні. Письменниця редагує рукопис і надсилає агенту як власний твір. Навіть дозволяє видавництву змінити її прізвище на Джуніпер Сонг, яке натякало б на азійське походження. І що з того? Хіба ця частина історії не заслуговує бути розказаною, байдуже, ким саме? Саме так думає Джун, і найпрестижніші літературні рейтинги це підтверджують.

Але Джуніпер ніяк не може вийти з тіні Атени, часом їй навіть ввижається, що та насправді не померла і спостерігає за нею. А невдовзі в соцмережі з’являються анонімні звинувачення в крадіжці рукопису… Тож тепер успішна авторка має вирішити, як далеко готова зайти, щоб зберегти свою таємницю і втримати омріяну славу.
Fishback балами 37.00 ₴
370 грн
Fishka Програма лояльності
Умови програми
Характеристики
Видавництво
ISBN
9786178287108
Мова
Українська мова
Рік видання
2024
Сторінки
272
Обкладинка
тверда
Формат, мм
150x230мм
-20%
Царська карлиця
290 грн
232 грн
-20%
Розумні наліпки. Динозаврики
50 грн
40 грн
-2%
Мистецтво війни
200 грн
196 грн
-5%
Подаруйте радість
75 грн
71.25 грн
-20%
Монстрики
80 грн
64 грн