Книга Жовтолика
Про книжку «Жовтолика»
Геніальне розкриття темних боків видавничого світу, що вразить переплетенням інтриг, скандалів, культурної крадіжки, конфліктами та пристрастю, що панують між літераторами та видавцями. Книга «Жовтолика» є найкращим взірцем сучасної літератури, в якій виявляються проблематика видавничої індустрії.
Анотація до книги «Жовтолика»
На що може піти людина, яка відчула себе у великому розпачі і яку долає вселенська заздрість? – На все!
Саме на все вирішила піти героїня книги «Жовтолика» Джуніпер Гейворд. Не маючи успіхів на літературній ниві, вона з особливою увагою ставиться до однокурсниці, Атені Лю. Чия творча кар'єра злетіла до космічних висот разом із численними преміями, номінаціями, рейтингами та екранізаціями. І тут разом з таким успіхом ще й популярна авторка укладає контракт на кругленьку суму, що зовсім вивело Джун з рівноваги. Одного разу Лю трагічно гине на організованій нею вечірці, а Джуніпер бачить у цьому шанс для себе. Вона краде неопублікований роман, аби видати його під своїм ім'ям.
Таким чином до письменниці-невдахи з «Жовтолика» потрапляє справді шедевральне творіння – Лю у своїй новій праці описувала ціле дослідження про 140 000 китайських заробітчан, завербованих Великою Британією для участі в Першій світовій війні з боку союзників. Джун трохи додає до сюжету своїх історій, створює собі псевдонім із натяком на приналежність до азійської культури та намагається видати роман під своїм авторством. Однак якщо ти невдаха – невдаха в усьому, не так то вже й просто приховати стільки секретів. Таким чином життя письменниці самої перетворюється на параною, жах, а також безліч неконтрольованих ситуацій.
Чому варто прочитати книжку «Жовтолика»?
- Іскрометна сатира, що порушує такі серйозні питання як: ціна слави, злочин та покарання, расизм і плагіат, плітки й заздрість.
- Розкриття проблематики привласнення в сучасному культурному світі.
- Премія як найкращий роман 2023 року від Goodread, бестселер Amazon, The New York Times.
- Сам Стівен Кінг відгукується про «Жовтолику» як про твір, від якого складно відірватися та точно неможливо забути.
Про авторку:
Ребекка Кван – володарка безлічі вагомих літературних премій, лавреатка відомих конкурсів. Авторка не лише «Жовтоликої», а й таких бестселерів як «Вавилон», «Макова війна». Американська письменниця має китайське коріння і це часто простежується у філігранно описаних історіях, створених настільки максимально реалістично, наскільки це може бути. Попри вже великі досягнення завдяки своєму таланту, провідні критики із літераторами пророкують Ребеці Кван тріумфальне майбутнє.