Сучасна зарубіжна проза

Сортувати:
-5%
new
Богомол
270 грн
256.50 грн
new
Герої
480 грн
new
Я тут
290 грн
-10%
new
Ефект «Розі» (pocketbook)
150 грн
135 грн
-10%
new
Сад метеликів (pocketbook)
150 грн
135 грн
new
Екстазі
350 грн
-3%
new
Щаслива катастрофа
450 грн
436.50 грн
new
Жовтолика
370 грн
333 грн
-3%
new
hit
Якби він був зі мною
400 грн
388 грн
-2%
new
Листи через море
480 грн
470.40 грн
-2%
new
hit
Переможці
550 грн
539 грн
Показано 30 товарів з 769

Одним з улюблених напрямків в літературі багатьох читачів залишається жанр сучасної прози зарубіжних авторів. Книги відомих письменників охоплюють досить велику аудиторію завдяки глибині та захоплюючому сюжету. Сучасна зарубіжна проза українською мовою представлена такими авторами як Пауло Коельо, Харукі Муракамі та безліччю інших. Ви можете вибрати будь-яке видання в інтернет-магазині «Книголенд».

Книги сучасної зарубіжної прози: вибираємо шедеври для читання

Твори зарубіжних авторів дають можливість подивитися на світ іншим поглядом, побачити його з боку представників зовсім іншої культури. Цікаві книги сучасної зарубіжної прози відрізняються оригінальністю оповідання і точністю образів. Читач може познайомитися з видатними письменниками нашого часу, твори яких отримали світові літературні премії.

Сучасна зарубіжна проза купити в магазині можна наступних жанрів:

  • Епопеї, романи, повісті — представлені виданнями великого обсягу з різноплановим сюжетом.
  • Розповіді, нариси, новели, притчі — література малого формату, особливо користується попитом у тих, хто любить читати в дорозі.

Дуже часто клієнтів цікавить, де купити книги сучасної зарубіжної прози українською мовою. Можна запропонувати відвідати наш магазин, у нас постійно оновлюється асортимент. Тому підібрати гарні книги виходячи з особистих переваг, ви можете в пару кліків. Каталог онлайн представлений відомими авторами та видавництвами. Також ви можете замовити книги сучасної зарубіжної прози, оформивши заявку на сайті.

Одним з культових романів сучасності став «Алхімік» П. Коельйо. З самого початку твір захоплює, та навчає цінувати кожен день, вірити в любов і добро. Тому кожному варто прочитати цей твір.

Сучасна проза для розширення кругозору

Твори зарубіжних авторів сучасності особливо актуальні сьогодні, оскільки в них використовується новаторський підхід, присутня креативність викладу думки. Звичайно, шедеври іноземних авторів таких як Д. Роулінг, П. Коельйо, С. Кінг, П. Янг користуються популярністю серед читачів. Купити сучасну зарубіжну прозу в інтернет-магазині ви можете з доставкою в будь-яку точку України.

Заслуговує на увагу автор Ю. Ной Харарі, його твори здобули визнання тисяч читачів і стали бестселерами. Сучасна зарубіжна проза купити в Україні можна через наш сайт, попередньо ознайомившись з асортиментом і вибравши для себе кращий екземпляр.

Виділити найпопулярніших авторів, досить складно. Але щоб полегшити собі вибір, можна спочатку визначитися з тематикою, яку вам хотілося б прочитати:

  • містичні романи;
  • захоплюючі жіночі історії;
  • проза психологічної спрямованості;
  • новели легкого жанру.

Завдяки зарубіжної прози читач долучається до спадщини світової культури, ознайомлюється з сюжетами, на яких виросло не одне покоління. Книги сучасна зарубіжна проза купити Україна — це література для читання не на один раз. Прочитавши хоча б раз подібний твір, вам захочеться повернутися до нього знову. При цьому на книги сучасної зарубіжної прози ціна у нас цілком доступна.

-3%
Хімія. Збірник завдань. 10–11 клас
75 грн
72.75 грн
-30%
Магія кольору. Блискуча книжка.
33 грн
23.10 грн
-30%
Настольная карточная игра Mimiq
159 грн
111.30 грн
-15%
Чаротворці
380 грн
323 грн
-9%
Орда
160 грн
145.60 грн
-30%
Картина з паєток. Балерина 10100529У
210 грн
147 грн
-20%
Сказки-пластилинчики
75 грн
60 грн
-20%
Театр у кишені. Колосок
75 грн
60 грн