Книги для дошкільнят

Сортувати:
-20%
Коло вибору (велике)
108 грн
86.40 грн
Показано 30 товарів з 3260

Книги з дошкільного навчання в магазині «Книголенд»

Освіту, також, як і здоров'я дитини можна з упевненістю ставити на один пріоритетний рядок. Виховання, як комплекс заходів дуже відповідальне заняття.

Виховання в плані впливу на становлення дитини, як різнобічної особистості фактично починається з перших днів життя дитини. Дошкільна освіта - незважаючи на незначний період часу, закладає в дитині базу, фундамент знань та принципів морально-етичної поведінки.

В такому важливому процесі, як дошкільне виховання не варто покладатися тільки на державні або приватні установи. Обов'язок кожного з батьків займатися розвитком свого чада самостійно, адже тільки близькі люди можуть прищепити (в більшій силі своїм особистісним прикладом) дитині еталонні вектори поведінки.

Допомогти батькам оволодіти необхідною матеріальною базою з навчання дитини тим чи іншим життєвим азам, звичайно ж можуть книги. Купити книги для дошкільного навчання можна без проблем в нашому спеціалізованому книжковому магазині.

Корисні книги для дошкільного навчання

Придбати пізнавальні книги для дошкільного навчання недорого можна тільки у нас, в магазині Книголенд. У віці від 3 до 6-7 років у дитини дуже швидко розвиваються такі навички, як:

  • Мислення.
  • Логіка.
  • Пам'ять.
  • Мова і так далі.

Книги для дошкільного навчання купити в Україні можна в багатьох, як онлайн, так і офлайн магазинах. Але, тільки у нас, на нашому ресурсі можна купити книги для дошкільного навчання не переплачуючи, різних авторів і різних видавництв.

Розвивати інтелект дитини необхідно різнобічно, тому вибирати навчальні книги можна на абсолютно різні теми. У нас зібрана ідеальна колекція матеріалів, для дошкільнят, яка включає в себе такі напрямки:

  • Навколишній і захоплюючий світ.
  • Наука та техніка.
  • Розвиваюча література.
  • Іноземні мови.
  • Тести для першокласників.
  • Демонстраційні картки та картинки.

Ціна на книги для дошкільного навчання

Вартість даного плану літератури залежить, в першу чергу, від смислового навантаження, яке вона несе. Чим більш інформативна книга, тим вартість її буде дорожче.

Купити літературу для дошкільного навчання в нашому магазині можна від різних авторів та в різному виконанні (м'які і жорсткі палітурки). У нас можна придбати недорого літературу для дошкільного навчання по якій зручно готуватися до здачі вступних іспитів в приватні, комерційні навчальні заклади з підвищеними вимогами до абітурієнтів.

Купити літературу для дошкільного навчання в Україні можна вигідно та зі швидкою своєчасною доставкою додому тільки в нашому книжковому онлайн-магазині. Ми - це надійний ресурс з бездоганною репутацією, ми працюємо з 2007 року, нашими постійними клієнтами є тисячі українців з усіх міст та регіонів країни.

Замовити наші книги просто, все що вам потрібно, так це вдатися до допомоги форми зворотного зв'язку або зателефонувати нам за вказаними на сайті організації номерами телефонів.

-20%
English.Середній рівень
4 грн
3.20 грн
-50%
Порохотяг
80 грн
40 грн
-20%
Мулле Мек будує човен
280 грн
224 грн
-15%
Прикраса.Сніжинка 4
6 грн
5.10 грн
-15%
Географія. 11 клас. ЗОРН
35 грн
29.75 грн
-50%
Фигуры
90 грн
45 грн
-20%
Блокнот Козаченьки
300 грн
240 грн
-20%
Орли Риму
300 грн
240 грн