Іноземні мови для дошкільнят

Сортувати:
Gerund 1 (105)
195 грн
Military (500) англійська
450 грн
-5%
Закладка Англійська мова
9 грн
8.55 грн
-5%
English
4 грн
3.80 грн
-20%
Плакат Англійська абетка NEW
45 грн
36 грн
-20%
Мій дім. English. Тести
32 грн
25.60 грн
Показано 30 товарів з 595

Де купити підручники іноземних мов

У сучасному світі, щоб бути успішним та не відставати від інноваційного прогресу, а йти з ним, так би мовити нога в ногу мало знати один рідну мову. Зараз людина, як мінімум повинна знати на розмовному рівні англійську мову, яка формально визнана головним на планеті.

У разі, якщо базової шкільної або університетської програми вам не вистачило для вивчення англійської, і ви розумієте, що того рівня знань, яким ви володієте зараз вам недостатньо, тоді необхідно приступати до самоосвіти.

Допомогти в вивченні вам звичайно ж допоможе спеціальна навчальна література та методичні посібники. Придбати підручник для вивчення іноземних мов можна практично в будь-якому, як онлайн, так і офлайн магазині країни.

Але, якщо вам необхідна якісна несуча смислове навантаження та наповненість література для вивчення іноземних мов, тоді наш ресурс, це те що ви так довго шукали.

Як вигідно купити книжки для вивчення іноземних мов

Придбати підручники для вивчення іноземних мов українською за невисокою ціною можна тільки в нашому інтернет-магазині. У нас велика бібліотека, де нам вдалося зібрати книги, підручники, наукову літературу, художні твори та методичні рекомендації від різних авторів та на різних мовах.

Науково доведено, що вивчати іноземну мову молодим людям набагато простіше, ніж дорослим. Пов'язано це насамперед з тим, що мозкова активність у дорослих людей значно менше, ніж у молодих. Таким чином мозок дорослих людей менш пластичний та гірше будує нейронні зв'язки, які відповідають за засвоєння тієї чи іншої інформації.

Наші книги для вивчення іноземних мов складені досвідченими педагогами-лінгвістами з урахуванням всіх індивідуальних особливостей людей різного покоління.

Книголенд - магазин, де можна купити підручники з англійської мови недорого

За допомогою наших методичних посібників можна вчити мови граючи в асоціації, дана техніка є найбільш ефективною, так як запам'ятовування іноземних слів та правил відбувається при розслабленній невимушеній атмосфері.

Купити підручники з англійської мови через нашу інтерактивну онлайн-платформу не тільки вигідно, але й безпечно. Ми не практикуємо роботу за передоплатою, ви оплачуєте посилку тільки за місцем прибуття та після того, як переконалися в її цілісності та відповідності.

Купити посібники для вивчення іноземних мов на нашому торговому майданчику, можна не залишаючи меж власного будинку або офісу. Ми з першого дня роботи доставляємо товари своїм вельмишановним клієнтам в усі міста та віддалені населені пункти країни в строго зазначені в договорі терміни.

Замовити книги для вивчення іноземних мов недорого за допомогою нашого ресурсу дуже просто. Для цього перейдіть в форму зворотного зв'язку та залиште там свої контактні дані, після відправки форми наші співробітники зв'яжуться з вами протягом декількох хвилин та дадуть відповідь на всі ваші запитання.

-30%
Мої модні проекти. Мінні
135 грн
94.50 грн
-5%
Мої проекти. 4 клас. Папка
55 грн
52.25 грн
-5%
Квадратики. Для дітей від 3 років
50 грн
47.50 грн
-30%
Горячий лед
105 грн
73.50 грн
-5%
Тварини на фермі
90 грн
85.50 грн
-5%
Набір.Весняні квіти
21 грн
19.95 грн
-20%
Обезьянка
55 грн
44 грн
-20%
Заблукалі в Парижі
260 грн
208 грн
-20%
Учуся з мишеням
45 грн
36 грн