Інклюзивна освіта

Сортувати:

Література з інклюзивної освіти в інтернет-магазині Книголенд

Всі люди індивідуальні, мабуть, немає на планеті двох схожих один на одного людей, як зовні, так і в емоційному плані. На превеликий жаль з різних причин, як генетичних, так і медичних трапляється так що народжуються малюки з обмеженими можливостями.

Такі діти ростуть і розвиваються поза соціумом, вони важко переносять групові заняття, до них необхідний індивідуальний, строго професійний підхід, особливо в плані освіти. Не так давно в соціальній сфері з'явилося таке поняття, напрямок у розвитку людей, як інклюзія.

Інклюзія - це комплекс заходів щодо реальної інтеграції людей з обмеженими можливостями в повноцінне суспільне життя. Інклюзивна освіта дозволяє особливим дітям на рівних навчатися зі своїми однолітками. Але, це складна методика тому викладачам слід ретельно та з повною відповідальністю підходити до вивчення даної методики.

Купити підручник з інклюзивної освіти можна без проблем в нашому спеціалізованому інтерактивному літературному онлайн магазині.

Книги з інклюзивної освіти, їх в роль в підготовці фахівців

Купити літературу інклюзивної освіти та відразу стати фахівцем не вийде. Безсумнівно, підручники стануть для вас фундаментальною базою звідки ви зможете почерпнути всю необхідну інформацію про адаптацію людей з особливостями розвитку в соціумі. Але, тільки кропітка праця та прямий контакт з людьми з обмеженими можливостями можуть зробити з вас фахівця в області інклюзивної освіти.

У нашому магазині будь-який бажаючий зможе купити книги серії інклюзивної освіти, які допоможуть засвоїти основні принципи даної методики. Виділяють вісім таких принципів, серед яких:

  • Цінність людини не залежить від його здібностей.
  • Кожен здатний відчувати емоції.
  • Будь-яка людина має право на спілкування.
  • Люди потребують один одного.
  • Справжня освіта проводиться тільки в режимі контактних відносин.
  • Спілкування з ровесниками, необхідний етап в інклюзивній адаптації.
  • Прогрес навчання в тому, щоб людина знайшла свою нішу, свій улюблений напрямок.
  • Різноманітність підвищує інтелект.

Придбати інклюзивну літературу недорого можна через нашу інтернет-платформу. У нас великий асортимент не тільки навчальної літератури, а й книг, як художньої, так і філософської, містичної, детективної та інших тематик.

Де купити книги з інклюзивної освіти з доставкою

Купити посібники з інклюзивної освіти в нашому магазині можна зі швидкою своєчасною адресною доставкою додому. Ми привозимо книги з інклюзивної освіти ціна в Україні яких буде знаходиться в помірному діапазоні, в усі міста країни.

Купити книги для інклюзивного навчання в нашому літературному магазині можна не тільки від вітчизняних, а й від іноземних авторів. Які стануть не тільки навчальними посібниками для викладачів, а й корисною літературою для батьків дітей з обмеженими можливостями.