Книги з математика для дошкільнят

Сортувати:
Показано 30 товарів з 345

Вміти рахувати – важливе знання не тільки, без якого неможливо вчитися в садочку чи школі, без нього складно уявити повноцінне доросле життя. Саме тому вашим діткам необхідні книги з математики для дошкільнят, з якими вони легко зможуть опанувати корисні знання. В інтернет-магазині КнигоЛенд пропонується великий вибір підручників, посібників, збірок та іншої літератури, з котрими навчальний процес буде зрозумілим та легким.

Різноманітність математичної літератури

У книгарні КнигоЛенд є багато книг рахування для дошкільнят, продуманих фахівцями, схвалених МОН, адаптованих під вимоги НУШ, лишається лише обрати потрібне:

  • Підручники – перше, чим необхідно поповнити бібліотеку маленького математика. Під час вибору орієнтуйтеся на рекомендований вік, рівень складності та напрям навчальної програми.
  • Робочі зошити – вірні супутники підручників й книг з математики для дошкільнят. У них можна розв'язувати задачки, вирішувати приклади. Під час вибору краще дотримуватися авторства та напряму підручників, оскільки часто вони повністю продовжують лінію викладеного в книгах матеріалу.
  • Посібники – у них міститься основний матеріал, необхідний для навчання, вони одночасно поєднують у собі підручник й робочий зошит.
  • Тематична література – представлена різноманітними книжками для дошкільнят. На малечу чекають захопливі квести, ребуси, головоломки та неймовірні відкриття, що допоможуть покращити й закріпити знання, а також стануть потужним елементом, який заманить у чарівний світ корисної математики.

Вигідні покупки математики в КнигоЛенді

Книголенд – унікальна онлайн книгарня, тут на покупців чекає не тільки всіляка художня література, а й наукова з навчальною. До вашої уваги підручники, посібники та зошити від провідних видавництв та викладачів, які детально продумали викладку і подачу матеріалу. Здійснюючи покупки на сайті knigoland.com.ua, ви можете розраховувати на низькі ціни, спеціальні знижки, бонуси та швидке відправлення. Подаруйте своїй дитині захопливий світ науки з ненудними книгами з математики для дошкільнят разом з КнигоЛендом!

-20%
Жизнь леса
150 грн
120 грн
-20%
Пливуть кораблі
95 грн
76 грн
-5%
Жива природа. Розмальовка.
180 грн
171 грн
-10%
Наша планета
80 грн
72 грн
-20%
Хочу быть взрослым!
30 грн
24 грн
-20%
new
Тварини
150 грн
120 грн
-20%
Подяка з вишивкою
8 грн
6.40 грн