Юваль Ной Харарі

Юваль Ной Харарі - книги та біографія

Юваль Ной Харарі – ізраїльський історик, доктор філософії, професор, визнаний фахівець в області військової історії. Викладач в університеті в Єрусалимі, дослідник військової та універсальної історії.
Харарі один із найвидатніших інтелектуалів у світі. На щорічній зустрічі Всесвітнього економічного форуму в Давосі, куди запрошують провідних лідерів, він двічі виступав з доповідями про майбутнє людства. Він часто зустрічається з главами держав для обговорення глобальних проблем.
«Людина розyмна» Ювала Ной Харарі розповідає про історію появи людства, зародження імперій, виникнення релігій, важливість географічних і наукових відкриттів. Автор розглядає багато проблем, пов’язаних із прогресом людства, а також майбутнє, яке нас чекає.
Це книга, яка змінює наші уявлення про історію, і дослідження, яка змушує задуматися: чи може бути історія зовсім іншою, ніж ми її уявляли?
У 2014 році четверта книга Харарі «Sapiens: Коротка історія людства» принесла письменнику світову популярність. Вона викликала інтерес як наукової спільноти, так і звичайних читачів по всьому світу.
Юваль Ной Харарі став володарем :
Премії Полонського за креативність та оригінальність;
Премії "Монкадо товариства військової історії" за статті з військової історії.
Премії за знання та дослідження для Sapiens.
Поділитися в соц.мережах:
Книжки автора
-5%
Маленька зла книжка
200 грн
190 грн
-20%
Кахлі
90 грн
72 грн
-10%
Фігурки в алмазах
135 грн
121.50 грн
-5%
new
Відьомський Рай. Том 1
200 грн
190 грн
-10%
Одягни ляльку_дівчинка
129 грн
116.10 грн