Юрай Червенак

Юрай Червенак - книги та біографія

Юрай Червенак – словацький письменник-фантаст, кінокритик, журналіст. Історичні, детективні та фентезійні романи писав чеською мовою.
В 1993 році відбувся літературний дебют письменника. Відтоді він опубліковав понад три десятки книг.
Журнали Fantázia, Pevnost та Ikarie публікували на своїх сторінках оповідання та повісті Червенака. Знаменитий журнал Weird Tales переклав «Народжений зі священної води» на англійський. В його романах простежується поступовий перехід від чистої міфологічної фантастики до історичного роману.
«Капітан Штейн та нотаріус Барбарич», історичний детективний серіал про злочини на рубежі 16 та 17 століть під час правління Рудольфа II, є найбільш комерційно успішним проектом автора.
Крім того, письменник написав книгу для дітей «Легенда про золоте місто». Цей збірник є сюжетною основою для освітнього проєкту «Живий підручник».
Він володар багатьох нагород у різних жанрах, включаючи премію «Фентезі» за найкращу фентезі, премію «Оскар» за наукову фантастику, фентезі та жахи, за найкращу чеську та словацьку книгу року. За найкращий чесько-словацький роман 2016 року «Диявол у Задзеркаллі» нагороджений премією Володимира Неффа.
Поділитися в соц.мережах:
Книжки автора
-20%
Гра.Вивчаємо фігури
150 грн
120 грн
-15%
Математичні матеріали. Міні-кейс
36 грн
30.60 грн
-5%
Перші слова. Синє море
23 грн
21.85 грн
-5%
В лесу
85 грн
80.75 грн