23.12.2020
Як бути людиною або самовідчуття разом з Фабулою.

Існує багато думок та дописів на тему: який ти повинен бути, що робити коли або зроби це, щоб...

Так ось, що с приводу цього говорить Книголенд: «Ми вважаємо, що кожна людина є комплексна і індивідуальна, та не потребує сторонніх порад для того, щоб відчувати себе завершеною. Ти народжуєшся вільним до будь якої думки чи поведінки, та маєш змогу розвиватися у  будь чому, що тобі до серця. Але є окремі періоди нашого з вами життя, коли для покращення емоційного становища треба додати трішки мотивації. Щоб розпалити свій вогник є різні допоміжні ресурси». 

 

Майже неможливо зібрати всі важливі компоненти людської поведінки до однієї книги, та й немає сенсу. Бо, кожне питання  треба розглядати більш ширше і найприскіпливіше.

 Книголенд рекомендує звернутись до магічної для твого самовідчуття серії від видавництва «Фабула». Ці дивовижні та запалені життєвим рухом книжки, підкажуть тобі, в інтерактивній концепції, як самовдосконалити своє бажання бути тим, ким хочеш. 

Серія складається з:

- Як бути стійким

- Як бути розслабленим

- Як бути впевненим у собі

- Як бути спокійним

- Як бути усвідомленим

- Як бути щасливим

- Як вгамувати розум

- Як залишатися позитивним і визволити свого внутрішнього оптиміста.

Наразі ви можете придбати цю серію в наших книгарнях Книголенд 5 книг за ціною 3.  Акція «Купуй 3, отримуй 5» з’явилась у нас зовсім нещодавно, але вже набирає обертів, тому скоріше придбайте весь комплект для себе та на подарунки за вигідною ціною.

 

Наші любі читачі, пам'ятайте, ми такі, які є. Гортаючи сторінки, ми лише розвиваємо своє мислення, що є надважливим. Не треба забувати, що всі ці почуття: невпевненості, емоційності, тривожності та понурості - є складовою кожної людини. Тому, ми лише повинні зробити поштовх до балансу, з чим нам і допоможе ця неймовірна мотиваційна серія від «Фабули».

Залишайтесь собою та не втрачайте свій вогник разом з нами.

-15%
Святкові заходи 1 кл. + ДИСК
35 грн
29.75 грн
-20%
Эпоха Возрождения
36 грн
28.80 грн
-20%
Поїзди
60 грн
48 грн
-5%
Геній на 5 секунд
45 грн
42.75 грн
-20%
Книга-іграшка. Де мої дверцята?
30 грн
24 грн
-15%
Їде грудень на коні
142 грн
120.70 грн
-9%
Україна 30
351 грн
319.41 грн
-20%
Коза-дереза
75 грн
60 грн