Всеволод Нестайко

Всеволод Нестайко - книги та біографія

Всеволод Нестайко — український письменник, літературний критик та перекладач. Його справжнє ім’я Всеволод Павлович Мартинюк.

Фільми, засновані на книгах Всеволода Нестайка, отримали міжнародні нагороди. Письменник отримав кілька літературних премій.

Міжнародна рада з дитячої та юнацької літератури визнала трилогію «Тореадори з Васюківки» однією з найкращих книг для дітей у світі в 1979 році, та внесла її до Особливого почесного списку ім. Андерсена. Письменник писав для дітей і молоді. Його твори часто включали фантастику, пригоди та філософію. Він створив для молодих читачів цілий світ.

Характерними рисами творів В. Нестайка є щирість, позитивний погляд на життя, надзвичайне почуття гумору та сутнісна глибина, які пронизані тонким ліризмом і доброзичливістю.

Головні герої як дитячих, так і дорослих книг письменника мають різноманітні характери та розмовляють «живою» мовою. Очима дитини письменник тонко підмічає та художньо-достовірно відтворює фальш і мізерію «дорослих» стосунків, філігранно вводить у сюжети своїх творів «недитячі» промовисті епізоди, що озвучують його власну позицію щодо важливих на той момент питань.

Творча спадщина Всеволода Нестайка є різноманітною та багатогранною. Він писав історичні романи, науково-фантастичні оповідання, казки та пригодницькі романи. Його книги містять десятки афоризмів.

За 50 років письменницької діяльності він написав понад тридцять книжок оповідань, казок, повістей і п’єс, більшість увійшла до золотого фонду української дитячої літератури.
Поділитися в соц.мережах:
Книжки автора
-20%
Идём в цирк
15 грн
12 грн
-5%
Хто живе в річці?
60 грн
57 грн
-5%
Шиммер і Шайн. Вперед за скарбами!
55 грн
52.25 грн
-9%
Animal Farm
120 грн
109.20 грн
-15%
Ідеальна незнайомка
320 грн
272 грн
-3%
Коді
400 грн
388 грн
-20%
Лічба.
120 грн
96 грн
-9%
new
Вчора
155 грн
141.05 грн
new
Бахмут
400 грн
-20%
new
Панна Оля
190 грн
152 грн