Віктор Франкл

Віктор Франкл - книги та біографія

Віктор Франкл — відомий австрійський психіатр, письменник та філософ, засновник логотерапії, яка стала однією з трьох шкіл екзистенційної психотерапії разом з психоаналізом Зигмунда Фрейда й індивідуальною психологією Альфреда Адлера.
Франкл викладав психіатрію та неврологію.
Творчість Віктора Франкла вплинула на сучасну психологію та філософію. Його твори допомагають людям знаходити сенс і значення у власному житті.
«Людина в пошуках справжнього сенсу». Це один із найвідоміших і впливових творів Віктора Франкла. Він не тільки розповів про свій досвід у концтаборі, але й про те, наскільки важливо знайти мету та сенс життя.
"Логотерапія: теорія та практика". У цій книзі Віктор Франкл розширив свої ідеї щодо логотерапії та її застосування в реальному житті.
Ідеї Віктора Франкла про сенс життя та логотерапію все ще актуальні та сучасні, і вони використовуються в психотерапії, психології та особистісному розвитку.
Вплив на психологію: робота Франкла в логотерапії значною мірою сприяла розвитку психотерапевтичної та психологічної науки.
У світовій науці, літературі та психотерапії великий вплив залишила творчість і життя Віктора Франкла в концтаборі.
За свої внески в психіатрію та психотерапію Франкл отримав багато нагород, включаючи Золоту медаль Королівської громадської лікарської асоціації Австрії.
Поділитися в соц.мережах:
Книжки автора
-20%
Out and about
35 грн
28 грн
-20%
Отряд саванны
55 грн
44 грн
-20%
Не бойся бояться
70 грн
56 грн
Звірята-близнята
330 грн
-20%
Зайчик
90 грн
72 грн
-20%
Спалене підношення
269 грн
215.20 грн