Василь Королів-Старий

Василь Королів-Старий - книги та біографія

Василь Королів-Старий, справжнє ім’я якого Василь Костьович Королів, був українським громадським діячем, письменником, видавцем і художником.
Під впливом революційних подій 1905 року письменник починає працювати журналістом. Він засновує видавничий заклад «Час» у Києві.
Роман письменника «Чмелик», який є одним із найвідоміших його творів, досі не виданий на Україні. Роман розповідає про долю юнака з Полтавщини, який блукає по всьому світу. Він змушений покинути свою Батьківщину, але дуже-дуже сумує за нею.
Збірка «Нечиста сила» також привертає увагу читача, оскільки вона базується на фольклорних сюжетах. Збірка побудована незвично: ніби казкові персонажі вирішили розповісти правду про себе на міжнародному конгресі на Лисій горі під Києвом у ніч на Івана Купала, щоб розвіяти свою погану репутацію. А український журналіст допоміг їм у цьому.
Фантастичні казки письменника мають багато спільного з народними казками. Читач може спостерігати за подіями з точки зору автора. На думку письменника, життя навчає читачів правильно оцінювати дії героїв казок, навчаючи їх розрізняти добро і зло як у реальному світі, так і в казках.
Передусім талант письменника полягав у здатності ретельно спостерігати за навколишнім світом. Він міг бачити те, чого не могли побачити інші люди. Змальовуючи істоти, які «невидимо живуть обіч з нами», Королів-Старий намагався розширити наші уявлення про взаємозв’язок між природою та людством.
Спогади «Згадка про мою смерть» — остання книга Василя Короліва-Старого.
Поділитися в соц.мережах:
Книжки автора
-20%
Заняття з наліпками. Книга №1
65 грн
52 грн
-20%
Русалоньки
50 грн
40 грн
-20%
Нумо дружити!
115 грн
92 грн
-20%
new
Ідеальна родина
290 грн
232 грн
new
Radiant. Том 7
180 грн
new
Дракула
360 грн
-5%
new
Смачна абетка
250 грн
237.50 грн