26.11.2020
Українка зі Швейцарії написала книгу про емігрантське життя, яке часом стає неоднозначною пригодою.

Віра Нестерчук, яка мешкає в Швейцарії, написала засновану на реальних подіях і особистому досвіді книгу «Авантюрки на зеленій траві», де з гумором і самоіронією розповіла про життя на чужині.

Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці видавництва «Білка», в якому вийшло видання, передає Укрінформ.

«Зустрічайте новинку «Авантюрки на зеленій траві» — літературний дебют Віри Нестерчук. «Авантюрки» — історія, заснована на реальних подіях та особистому досвіді, сповнена неймовірних пригод, поворотів долі, самоіронії та філософської глибини», - зазначили у видавництві.

https://static.ukrinform.com/photos/2020_11/1605884915-996.png

Як вказано в анотації, у книзі розповідається про те, як молода, вродлива й успішна жінка, професіоналка своєї справи піддається на вмовляння і погоджується на участь у державній «авантюрці» - офіційному працевлаштуванні за кордоном. На календарі -1993‐й рік, у паспорті молодої українки - штампик: «Виїзд у всі країни світу». Та офіційна складова не полегшила, а радше навпаки — ускладнила життя 40 дівчат, які наважилися випробувати долю й досягнути фінансового успіху на чужині. «Пригоди» українок починаються вже на кордоні, і тим халепам, здається, не буде кінця-краю.

«"Авантюрок" (саме так авторка називає випробування, що випадають на долю героїні книги) вистачило б не на одну оповідь — та чи всім буде до снаги їхнє подолання, чи у всіх знайдуться сили й оптимізм, працелюбність і впертість? Драматична жіноча доля, сповнена важкої праці, із втратами й перемогами, із коханням і зрадою, зі страхами й сміхом, водночас захоплює та вражає», - йдеться у дописі.

 

Віра Нестерчук – українка, яка мешкає у Швейцарії. Інженерка, дизайнерка, художниця, відтепер — ще й письменниця, зазначається на сайті видавництва.

Народилася в 1957 році у сибірській тайзі. Донька українців, засуджених іще в підлітковому віці за допомогу воїнам УПА, а відтак — на десятиліття запроторених до радянських таборів та заслання, вирваних із рідної материнської землі й силоміць переселених у чужу, холодну, непривітну й безплідну.