Григорій Тютюнник

Григорій Тютюнник - книги та біографія

Григорій Тютюнник видатний український поет і прозаїк, який відігравав важливу роль у розвитку української літератури в XX столітті. Письменник був представником літературного напрямку "неоромантизм" та "селянський реалізм". Він багато писав про сільське життя, про природу, про побут та роботу селян.
Він здобував юридичну освіту в Києві, але ще з дитинства відчував тягу до літератури. В цей період він розпочинає свій літературний шлях – починає писати перші вірші та прозу.
Автор відомий своїм мовним талантом і здатністю створювати яскраві образи. Його поезія здебільшого відрізнялася від творчості інших авторів, ліричністю та глибоким проникненням у душу.

Григорій Тютюнник в своїх оповідання і розповідях торкається соціальних проблем, з якими зустрічаються люди на селі.
«Серед літа і зими» — одна з його найвідоміших поетичних збірок, у якій він яскраво висловлює свою любов до України та обговорює теми кохання, природи та рідної землі.
Письменник був нагороджений сталінською премією в 1947 році за свої літературні досягнення.
Письменник залишив по собі великий внесок у розвиток української літератури, написавши кілька збірок оповідань, повісті та поезій, а також самий свій відомий роман «Вир», за який вже після смерті отримав Шевченківську премію.
Григорій Тютюнник один із найвидатніших поетів ХХ століття, який залишив значний слід у літературі України.
Поділитися в соц.мережах:
Книжки автора
-20%
Пожалуйста
55 грн
44 грн
-15%
Мессі
550 грн
467.50 грн
-15%
Не твоє собаче діло
240 грн
204 грн