Володимир Сосюра

Володимир Сосюра - книги та біографія

Володимир Сосюра — український поет-лірик, прозаїк, драматург, літературний критик і перекладач.

Письменник належав до літературної родини. Він написав понад 40 збірок поезій, великих епічних віршованих полотен (поем), а також роман «Третя Рота».

Володимир мав багатогранний талант і за своє життя зробив значний внесок у розвиток української літератури.

Багато відомих поетичних збірок, прозових творів і драматичних п’єс належать його творчості. Його поезія вражає та є інноваційною, і він відомий своїми інноваційними формами та стилем.

Автор писав не лише прозу та поезію, а також драми. Його твори вирізняються виразним образним стилем і вмілим використанням мови.

У ранній поезії В. Сосюри були використані твори різних стилів і течій, таких як символізм і імпресіонізм. Крім того, романтика боротьби та кохання, гостро відчутий «смак» життя, барви та звуки, а також злитість суб’єкта лірики з реальністю.

Поет багато пише про патріотизм: він завжди сповідує любов і клянеться своїй рідній землі. Як наслідок, образ Вітчизни поступово розширюється від невеликої Третьої Роти через степове роздолля Донеччини до всього українського світу, охоплюючи безсумнівно «ясні зорі» та «тихі води».

Зміст поетичного світу В. Сосюри – це людське явище української дійсності радянського періоду, а не особливості його поетичної техніки.

Оскільки його творчість вплинула на розвиток української поезії та прози, Сосюра залишив значний слід у світовій літературі. Після його смерті його поезія захоплює та надихала покоління.
Поділитися в соц.мережах:
Книжки автора
-20%
Таблиця множення чисел 4 і 5
20 грн
16 грн
-30%
Животные
85 грн
59.50 грн
-25%
Місто малярів
248 грн
186 грн
-30%
Порятунок динозаврів
75 грн
52.50 грн
-20%
Гіперактивна дитина
120 грн
96 грн
-3%
До істин - намистин
230 грн
223.10 грн