Бодо Шефер

Бодо Шефер - книги та біографія

Бодо Шефер — німецький письменник і публіцист, який також працює тренером з фінансової грамотності та мотиватором. Він став відомим завдяки своїм книгам про фінансову успішність і особистий розвиток, які були широко поширені як у Німеччині, так і по всьому світу.
Бодо Шефер заснував «Die Bodo Schäfer Akademie», яка проводить семінари, тренінги та лекції з фінансової грамотності, особистого розвитку та бізнесу. Він відомий своїми практичними порадами щодо досягнення успіху в житті, інвестування та управління фінансами.
Багато бестселерів з фінансової грамотності та розвитку особистості написав Бобо Шефер. Його найвідоміші твори - «Шлях до фінансової свободи. Ваш перший мільйон за сім років», «Пес, на ім'я Мані, або Абетка грошей», «Закони переможця» та «Закони грошей», "Кіра й таємниця бублика "
Автор розкриває закони, які визначають успіх у фінансових справах, і дає поради щодо ефективного управління грошима.
Бодо Шефер отримав визнання за свою творчість і внесок у поширення знань про фінанси. Він став автором одного з найпопулярніших фінансових курсів у світі, його книги перекладені на кілька мов.
Він вважає, що для того, щоб підготувати молоде покоління до успішного майбутнього, шкільні програми повинні включати навчання фінансової грамотності. Написав низку бестселерів, що були перекладені у світі. На думку Бодо Шефера, кожен несе сам відповідальність за рівень щастя та процвітання у своєму житті. У своїх книжках він намагається показати спосіб мислення успішних людей. Бодо Шефер посилається на думки таких відомих людей, як Сенека, Дейл Карнегі, Тоні Роббінс, Роберт Кійосакі.
Багато людей по всьому світу отримали натхнення від творінь Бодо Шефера. Його ідеї все ще допомагають людям досягати фінансової незалежності та успіху в житті.
Поділитися в соц.мережах:
Книжки автора
-20%
У світі казок
30 грн
24 грн
-30%
Парадоксальна фізика часу
40 грн
28 грн
-20%
Ёжик
49 грн
39.20 грн
-5%
Квадратики. Для дітей від 3 років
50 грн
47.50 грн
-20%
Дитина Півночі
370 грн
296 грн
-20%
new
Поглиначі мертвих
350 грн
280 грн