18.12.2020
Що, якщо я потратив до списку “Forbes”?

Кожен з нас має свою цікаву історію, яку хотілось би розділити з частиною або навіть з усім світом. Хтось, можливо, вже має невеликий початок успішного робочого життя, яким він пишається та може дати гарні поради для початківців. А хтось тільки зрозумів, яка стежка повинна бути присутня у його житті і теж чекає свого розумного наставника.

До сучасного світу є багато питань. І насамперед, це фінансово-економічні цікавинки для суворих людей. У часі, в якому ми живемо, переважною частиною є саморозвиток та самонатхнення. Тому, Ми, як спосіб надихнути кожного люблячого поспілкуватись на надважливі теми сьогодення, пропонуємо зазирнути до всесвіту журналу «Forbes», який видається в України з 2011 року. Його історію мабуть знає кожний. Про його засновника говорять й досі.

Започаткований у 1917 році Берті Чарльзом Форбсом, журнал став найавторитетнішим та найпопулярнішим виданням про фінансово-економічні дилеми.

Це не просто про гроші та людей, які оточують їх. Відкриваючи сторінки цього дива, ви можете переконатись, як не гучні розповіді про бізнес, підприємництво, інновації та усвідомлений спосіб життя, можуть залишити великий слід у пам’яті. Герої цих хронік  - підприємці, візіонери, капітани великого бізнесу. Вони рухають людство вперед, змінюючи найрізноманітніші сфери і задаючи темп іншим.

Кожен щомісячний номер, має свій особливий смак та новий подих для зацікавленого читача. Якщо тобі кортить дізнатись таємниці відомих транснаціональних компаній - Visa, Mastercard та їх палке протистояння, або жага до перемоги відомих підприємців, то Книголенд рекомендує зазирнути у темний потяг економічних знань з “Forbes”.

Також, у кожному номері є приємний бонус від української команди  - ТОП список. У листопаді вони вирішили створити перший український список Forbes «30 до 30» та рейтинг зарплат вітчизняних топ менеджерів.

Всесвітньо відомий журнал «Forbes» від українського видання, тепер у Книголенді. Зазирни, можливо там є твоє прізвище?

-20%
Пишем буквы. Письмо. 5-6 лет.
40 грн
32 грн
-20%
У місті
55 грн
44 грн
-20%
Поліцейська машина
80 грн
64 грн
-30%
Лицар-дракон. Турнір!
185 грн
129.50 грн
-5%
Врятуй себе
250 грн
237.50 грн
-20%
new
Поглиначі мертвих
350 грн
280 грн
-15%
Московіада
420 грн
357 грн
-30%
Велика книга морів
470 грн
329 грн