Сара Дессен

Сара Дессен - книги та біографія

Сара Дессен – сучасна американська письменниця.
Зірка Американської молодіжної прози й лауреатка престижної премії Маргарет а.Едвардс за внесок у літературу для юнацтва. Сара Дессен народилася в Еванстоуні, що в Іллінойському штаті. Закінчила Північний каролінський університет. Після закінчення школи працювала офіціанткою, поки в 1996 році не випустила свою першу книгу під назвою That Summer («те літо»). Вона продовжувала писати після того, як її запросили викладати в Університеті Північної Кароліни.
Сара Дессен – після закінчення навчання в школі, здобула вищу освіту з творчого письма.
Сара працювала в ресторані офіціанткою, а у вільний час постійно писала свої книги. Після публікації своєї першої книги, вона вирішує залишити працю в ресторані й зосередитись на літературній кар'єрі.
У 2017 році Дессен брала інтерв’ю у Анни Грагерт. Під час діалога Грагерт запитала Дессен про «досконалість без зусиль», стиль, який вона використовує в деяких своїх книгах. Дессен описує це поняття як «молодих дівчат, які у своїх книгах можуть мати друзів, добре виглядати, добре вчитися, жити разом і робити її легкою».
На початку книги читач повинен познайомитися з головними героями та зрозуміти, що несумісні риси є нормальними протягом усієї книги.
Оскільки написання, як правило, викликає занепокоєння у автора, Грагерт запитала Дессен про її методи подолання тривоги. Дессен сказала, що вона любить займатися спортом і читати у вільний час, оскільки це хвилює всіх письменників, але це також більше
Романи Сари Дессен кілька разів входили до списку бестселерів The New York Times і були продані мільйонами копій у тридцяти країнах. За мотивами роману письменниці «Друга можливість» Netflix випустив фільм «Прогулки удвох» у 2022 році.
Поділитися в соц.мережах:
Книжки автора
-20%
Європа та Азія
50 грн
40 грн
-15%
Виховна година 1 кл.
28 грн
23.80 грн
-30%
Ера динозаврів
90 грн
63 грн
-20%
Роздавальні картки.Професії
57 грн
45.60 грн
-20%
Татова борода
150 грн
120 грн
-30%
Раскраска в сумочке. Красивости
65 грн
45.50 грн
-20%
Гидке каченя
165 грн
132 грн
-5%
Убивчий вплив
250 грн
237.50 грн
-10%
Кольоровий код
270 грн
243 грн