16.12.2020
«Санчата Миколая» вирушили назустріч дітям України, аби подарувати магію новорічних свят

Корпорація повного циклу освітнього процесу «Ранок» оголосила про старт благодійної акції «Санчата Миколая»

«Не кожна дитина отримує приємний новорічний подарунок, але кожна мріє та бажає відчути диво й магію» — ініціатори вважають важливим створення святкової атмосфери для дітей соціально вразливих категорій. Кожен із них відчуває певні обмеження, але, попри будь-які умови, теж потребує феєрії сюрпризів.

«Санчата Миколая», повні книжок, вітальних листівок та приємнощів, уже вирушили до дітлахів України з нагоди Дня святого Миколая.

15 лікарняних відділень по всій Україні, 300 дітлахів — бенефіціарів фонду «Таблеточки» — вже ось-ось зустрінуть «санчата» з подарунками. Це онкохворі хлопчики та дівчатка переважно дошкільного віку з Полтави, Дніпра, Києва, Запоріжжя, Львова, Чернігова, Миколаєва, Івано-Франківська, Рівного.

На цьому благодійний фонд «Ранок-Україна», що функціонує під патронатом корпорації «Ранок», не зупиняється та зазначає, що акція триватиме всі зимові свята, і залучає партнерів, які допоможуть інформаційно або подарунками від компанії!

«Цього року в «Санчат Миколая» неабияка важлива місія — допомогти благодійникам «Ранку», «Таблеточок» та іншим партнерам охопити якомога більше діточок та доставити пакунки святкового настрою!»

Традиційно під час зимових свят благодійники корпорації «Ранок» є ініціаторами акції «Санчата Миколая», вони зазначають, що цьогорічні заходи — особливі, бо підкреслюють цінність обіймів, посмішок та дотиків у часи обмежень.

 

У рамках акції на сторінці корпорації «Ранок» запущено продаж святкових листівок, що підкреслюють особливість нематеріальних цінностей. Кожен, хто придбає таку листівку, долучається до акції «Санчата Миколая». Усі кошти надійдуть для закупівлі подарунків, необхідних речей та ліків дітям. Розповсюдження благодійної продукції також планується в мережі книгарень «Книголенд» та на офіційному сайті видавництва «Ранок».

Придбати листівки в наших книгарнях «Книголенд» ви можете за такими адресами у м. Харків:

вул. 23-го Серпня, 47

вул.Чернишевська, 14

пр. Гагаріна, 167

вул. Плеханівська, 66

вул. Валентинівська (Блюхера), 15/17

-20%
Я вчуся.Робити мозаїку(з подарунком)
207 грн
165.60 грн
-20%
Дивний світ
240 грн
192 грн
-20%
Ужалений зрадою
138 грн
110.40 грн
-20%
Усе про твоє тіло
290 грн
232 грн
-20%
Інший дім
150 грн
120 грн
-15%
Прикраса.Сніжинка 1
6 грн
5.10 грн
-10%
Друзі
250 грн
225 грн
-30%
new
Бінкі має доручення
240 грн
168 грн