Книжки для немовлят

Сортувати:
-20%
Прописи-казки
60 грн
48 грн
-20%
У місті
135 грн
108 грн
-20%
У лісі
135 грн
108 грн
-20%
На фермі
135 грн
108 грн
-20%
Мій дім
135 грн
108 грн
Показано 30 товарів з 566

Спеціально продумана література – важливий інструмент, який зможе всебічно розвинути різні навички, стимулювати до навчання, постачати корисну інформацію. У цьому розділі ви знайдете підготовчі дошкільні книги, які допоможуть вашій дитині впоратися з будь-яким завданням. Дізнаємося, у чому необхідність подібної літератури, якою вона буває і що вибрати, щоб отримати максимум користі.

Різноманітність розвивальних книжок

Щоб малюк навчився всього, що стане в пригоді для вступу до садочка або школи, зміг розвинути корисні навички та самореалізуватися, автори пропонують широкий вибір книг для раннього розвитку.

Віммельбухи

Ці видання практично не містять тексту, проте тут багато картинок, орієнтованих на те, аби дитина розвивала логіку і концентрацію. Так «Мій віммельдім», серія «Моя перша шукайка-помічайка» розкажуть історію з картинками, тільки треба бути уважним!

Знайомство з навколишнім світом

Різноманітні книжки-іграшки, орієнтовані на складання, вирізання, малювання, прослуховування аудіо. Можливо вашому малюкові здадуться цікавими «Нумо ще складати фігурки», «Звуконаслідування».

Перше навчання

Вивчення букв, граматики та цифр може бути також веселим. Рахуйте веселих звіряток разом із «Від 1 до 100», вивчайте абетку, виконуючи захопливі квести в «Українська абетка із завданнями».

Навчальні посібники

Підготовчі дошкільні книги – збірки цікавих завдань, що ґрунтуються на вимогах, котрі будуть важливими під час навчання в школі. У цьому форматі стане в пригоді «Склади словосполучення», серія методичних матеріалів «Ти готовий до школи?».

Загальний розвиток

Усілякі інтерактивні видання та набори, які допоможуть познайомити дитину з видами транспорту, гігієною, навколишнім світом. Це може бути, наприклад, «Мені це смакує», «Космічні пухнастики вчать українську», «Відчиняємо віконця. Тіло людини».

Інтелектуальний розвиток

Крім стандартних навичок, розуміння навколишнього світу й підготовки до школи, дитину краще розвивати на вужчому рівні. Він стане в пригоді у житті для успішності в різних починаннях. Тут стануть у пригоді сучасні дитячі книги для раннього розвитку «Овва як бува! Абетка з історії України», «Експерименти. Класна наука», «Тренажер інтелекту».

Як правильно вибрати та використовувати розвивальну літературу?

  • Зважайте на вік – книжки у період раннього дитинства мають бути простішими, розрахованими на загальний розвиток, з більшими картинками, простим текстом, помічайте рекомендації за віком.
  • Звертайте увагу на захоплення, навіть по зовсім ще карапузах можна помітити, що вони більше люблять: складати, малювати чи збирати.
  • Слідкуйте за різноманітністю – інформаційні видання чудово доповнять книжки з пазлами чи книги-іграшки.
  • Комбінуйте заняття – не зупиняйтеся на одному типі навчання, різні підходи допоможуть зміцнити пройдений матеріал.
  • Не поспішайте – не купуйте розвивальні книжки «на перед» навіть якщо у вас дуже тямущий малюк, вони можуть його втомити та відбити бажання до навчання.
  • Визначте мету – продумайте, якого ефекту ви хочете досягти, і уважно вивчіть опис книжки перед покупкою.
  • Спілкуйтеся, беріть участь - кожну пройдену книжку, навіть якщо це книги-пазли та розмальовки. Потрібно обговорити з дитиною, пройдене, а ще краще разом виконувати завдання, прикрашати та інше.

Як вигідно купити книжки для раннього розвитку?

Не секрет, що аби забезпечити дитині необхідну освіту і розвиток батькам доводиться витратити чимало коштів. В інтернет-магазині КнигоЛенд є можливість не тільки придбати всю необхідну літературу, а й зробити це з найбільшою вигодою для сімейного бюджету. Зверніть увагу на додаткові акції, з ними можна купити книги для раннього розвитку зі значними знижками. Ще одна вигідна можливість заощадити гроші – оформити замовлення на певну суму, за якої доставлення в будь-яку точку України буде абсолютно безкоштовною. З огляду на низький поріг суми мінімального замовлення для безоплатної відправки та сьогоднішні тарифи перевізників – таку можливість не варто упускати. З КнігоЛендом можна заощадити не тільки гроші, а й час. Продуманий каталог зі зручним фільтром, проста форма замовлення і швидке відправлення – все, щоб ви відчули вигоду з кожною покупкою. Даруйте своєму малюкові щастя, купуйте будь-які дитячі книги по тематиці раннього розвитку та не думайте про витрачений бюджет або час замовляючи в КнигоЛенді!

 

-20%
Дидиктична гра.Весняні квіти
42 грн
33.60 грн
-20%
Стіґ і Люмі в гостях у равлика
60 грн
48 грн
-3%
Божа земля
450 грн
436.50 грн
-20%
Стенд.Ми чергуємо
222 грн
177.60 грн
-30%
Азбука
150 грн
105 грн
-20%
Картки для дітей "Тварини у лісі"
99 грн
79.20 грн
Діалоги
270 грн
-20%
FM Галичина
60 грн
48 грн
-20%
Українські казки
50 грн
40 грн