Александр Дюма

Александр Дюма - книги та біографія

Александр Дюма - відомий французький драматург, публіцист, письменник. Він написав більше тисячі історичних, пригодницьких романів, психологічних драм, прози, п’єс, оповідань і есе.
Твори письменника часто мали політичний, економічний та історичний підтекст, вони відображали складні події Французької історії. Одними з таких творів є: «Кавалер червоного замку», «Графиня Шарні» та «Намисто королеви».
У романах Александра Дюма «Граф Монте-Крісто», «Королева Марго» тісно переплітаються історичні, пригодницькі та романтичні сюжети.
В психологічних драмах письменник зачіпав наболілі питання суспільного і сімейного життя, переймався становищем незаконнонароджених дітей, необхідністю розлучення, розмірковував про вільний шлюб, про святість сім'ї, про роль грошей в сучасних суспільних відносинах.
Найвідомішими та найпоширенішими творами письменника серед читачів стали «Три мушкетери», «Графиня де Монсоро», «Граф Монте-Крісто», «Двадцять років потому», «Віконт де Бражелон», «Сорок п’ять».
Александр Дюма був одним із найвідоміших письменників XIX століття і досі вважається класиком літератури в усьому світі.
Сьогодні його романами зачитуються молоді покоління у всьому світі, екранізуються в кіно і театрах. Завдяки яскравим персонажам, сильному емоційному заряду та цікавій сюжетній лінії твори Олександра Дюма знаходять собі нових прихильників у всьому світі.
Поділитися в соц.мережах:
Книжки автора
-5%
Цікава англійська. Вінні Пух.
40 грн
38 грн
-20%
Цифры и счёт
50 грн
40 грн
-5%
Наліпки для малят. Автобус
70 грн
66.50 грн
-10%
Детективна гра.Sherlook
549 грн
494.10 грн
-20%
Прописи для обох рук
60 грн
48 грн
new
Волосся
130 грн