04.01.2021
Найгарячіша нація - українська

Замислювались ви, колись, над тим, як виглядає той, чи інший письменник? Відкриваючи тонкі сторінки улюбленої книжки, ми поринаємо у всесвіт історій та забуваємо про автора думки. Зазвичай, ми рідко коли перевертаємо книгу, та вдивляємось в маленький квадратик з обличчям письменника. Тим паче, що він не здатний огорнути та розкрити всієї творчої душі винуватця оповіді.

Тому, піклуючись про нашу обізнаність та велике бажання бути ближче до сучасної української писемності, Літературна агенція "OVO" підготувала несподіваний подарунок.

А що може бути краще, ніж щоденне натхнення разом з зірками української культури на гарячому календарі 2021?!

Уявіть собі, як прокидаючись кожного ранку з думкою про каву, ви з задоволенням маєте можливість викреслити ще один день, який розділяє вас від наступного місяця і наступного знайомого українського обличчя. Бо на цьому відкритому календарі представлені дванадцять наших сучасних письменників: Валерій Ананьєв, Сергій Демчук, Павло Дерев'янко, Сергій Жадан, Павло Коробчук, Сергій "Колос" Мартинюк, Павло Матюша, Андрій Новік, Артем Чех, Мартин Якуб, Віктор Янкевич, Петро Яценко.

Фотографиня цього дива: Марися М’яновська.

Авторський прибуток з продажу календарів піде на закупівлю книжок для бібліотек та лікарень України.

Тож, швидше завітай до книгарень Книголенд. Ти заслуговуєш на цей відвертий подарунок до 2021 року.

-30%
.Алиса в зазеркалье(англ.яз)
210 грн
147 грн
-20%
Розмальовки №2
20 грн
16 грн
-20%
Химеросховище
132 грн
105.60 грн
Загадковий сад
220 грн
-20%
Транзитна станція
279 грн
223.20 грн