11.12.2020
Натуральне варення Gogoberry – чудове доповнення до подарунків

Наближаються зимові свята та час подарунків. В цю пору року ви постійно приходите до нас за подарунками для близьких, тому вирішили запропонувати вам  натуральне варення Gogoberry – як доповнення до ваших гостинців.

Ми навіть не очікували того, як вам воно сподобалось!

«Яке воно смачне та круте!» - розповідає наша постійна відвідувачка Світлана – «Тепер варення з ожини моє найулюбленіше». Такі радісні слова для нас, адже КнигоЛенд завжди намагається дати для вас все тільки найкраще.

 

Натуральне варення Gogoberry з гірських карпатських дикорослинних ягід.

•чорниці

•брусниці

•ожини

які ростуть в хвойних лісах та на полонинах на висоті від 500м до 1500м.

Продукція виробляється маленькими партіями в період з липня по вересень, під час достигання і збору сировини, через обмежену кількість сировини й унікальність технологій, а також короткий термін зберігання ягоди (без попередньої заморозки) на Гуцульщині в м.Рахів, Закарпатської обл.

100% натуральний смачний продукт, без барвників, ароматизаторів та штучних консервантів.

 

Найбільшої слави отримала ягода чорниці, коли люди розпочали космічні польоти і в раціон космонавтів додавались маленькі фіолетові “намистини”. Адже фармакологічні дослідження довели, що хімічні речовини чорниці активізують кровообіг у сітківці ока, таким чином поліпшують зір, особливо вночі. Лікарі космічної медицини враховували і той факт, що чорниця дуже добре діє на систему травлення людини, зокрема, справляє дезінфекційну дію. Чорниця перепиняє розвиток хвороботворних бактерій, діють як антибіотик, однак набагато краще, адже вона не вбивають корисну мікрофлору і не спричиняє алергію. До того ж чорниця здатна знищити навіть ті бактерії̈, які вже набули стійкості проти хімічних препаратів. Тож споживання свіжих чорниць у великій кількості – це оздоровлення системи травлення і організму в цілому.

 

Тому, обов’язково завітайте до нас та придбайте тільки найкраще для своїх близьких та рідних!

-20%
Тараканище
90 грн
72 грн
-5%
Colours and shapes. Мои первые слова
4 грн
3.80 грн
-9%
Маятник Фуко
490 грн
445.90 грн
-30%
Наш город
90 грн
63 грн
Троща
250 грн
-20%
Салон краси для Білки
95 грн
76 грн
-15%
Триміно. Веселі тваринки
110 грн
93.50 грн
-10%
Дівчатка
200 грн
180 грн
-10%
Наукова гра. WOW золото
195 грн
175.50 грн