Малюкам 0-2

Ціна
-
Серія товару
Мова
Сортувати:
Вибрані фільтри:
Обнимашки
225 грн.
Показано 30 товарів з 262

Коли в родині підростає дитина, батьки прагнуть до того, щоб вона отримувала якомога більше знань. Розвиток карапуза просто неможливо без дитячої літератури. Інтернет-магазин «КнигоЛенд» пропонує купити книги для малюків, представлені широким асортиментом. У нас ви знайдете видання у твердій та м'якій обкладинці, а також в тканинній палітурці. Також можна придбати барвисті книги-пазли.

Вибираємо літературу для найменших

Погодьтеся, читання для маленьких діток — завжди приємне заняття. Однак для багатьох дорослих вибір відповідної літератури стає непростим завданням. Адже малюки люблять розглядати барвисті картинки та намагаються швидше перегорнути сторінку. Тому при підборі книг для малюків важливо співвіднести картинки та текст на сторінках. Таким чином, книги для дітей купити вам буде простіше.

Дитячий асортимент до двох років містить:

  • видання з сенсорними кнопками;
  • вірші-лічилки;
  • веселі пригоди кумедних звіряток;
  • казки;
  • розвиваюча література.

На сторінках нашого каталогу ви знайдете видання хорошої якості для дівчаток та хлопчиків. Ознайомившись з асортиментом онлайн, ви зможете підібрати та купити книги для дітей 0-2 років, які дійсно будуть цікаві вашій дитині. До того ж із самого раннього дитинства вона навчиться швидко запам'ятовувати дрібні деталі.

Книги для дітей до двох років повинні бути простими, добре, якщо вони виконані на щільному картоні з великими ілюстраціями. Купити книги для дітей можна маленького формату, щоб малюк сам гортав сторінки. Особливо корисні видання з зображеннями фруктів, овочів, пори року. Так само малюкам подобається запам'ятовувати тварин і букви.

Які краще купити книги для дітей до 1 року

Самим маленьким діткам подобається, коли батьки читають, і разом з цим грають з ними. Щоб процес став ще більш захоплюючим, можна купити розвиваючі книги для немовлят в Україні через наш сайт. Є хороші видання з картинками на весь розворот. Зазвичай на сторінках зображено багато персонажів, яких пов'язує одна тематика, але при цьому кожен зайнятий чимось своїм.

Якщо вам потрібно купити книги для немовлят, в нашому каталозі ви знайдете цікаві казки, які будете читати своєму карапузові на ніч. Один із сучасних підходів до розвитку малюка — книги з віконцями. Такий варіант викличе у дітвори масу емоцій, адже кожен раз цікаво дізнаватися, яка тваринка або предмет там ховається. Купити розвиваючі книги для дітей особливо важливо, щоб дитина прагнула до пізнання.

Які повинні бути книжки для найменших:

  • простими, з нехитрим сюжетом;
  • з короткими віршами та казками;
  • незвичайного виконання: панорами, книги-пазли.

Крім корисних віршів та казок, розвиваючі книги для немовлят купити — ще один крок, завдяки якому дитині буде цікаво дізнаватися навколишній світ. Хоча малюк може не розуміти слів, зате звуки та жести він вловлює добре.

Для діточок, які роблять перші кроки та тих, хто починає сам гратися, можна підібрати потішні вірші. Читаючи їх кожен день, малюк поступово навчиться повторювати за вами окремі слова та фрази. Книги для дітей купити в магазині Харків пропонує «КнигоЛенд». Скористайтеся фільтром на нашому сайті та підберіть з відповідної категорії кращі книжки.