Джон Кехо

Джон Кехо

Джон Кехо — філантроп, коучер, тренер з особистого зростання та письменник. Письменник став всесвітньо відомим серед читачів завдяки своїй здатності мотивувати людей і змінювати їхнє ставлення до життя. Автор книг із саморозвитку.

Джон Кехо створив програму «Сила розуму», яка допомагає людям покращити свій внутрішній світ, заспокоїтися, покращити своє самопочуття та вчить. як змінюватися на краще.

У своїх книгах він дає відповіді на різні запитання, як досягти успіху у бізнесі, як навчитися візуалізації та як використовувати внутрішні ресурси кожного з нас.

«Гроші, успіх і ви», «Позитивні психології», «Підсвідомість може все!», «Набуття могутності та слави», «Квантовий воїн» «Сила розуму для дітей», «Практичний курс щастя», «Свідомість майбутнього» стали бестселерами. Автор доводить читачам, що кожен із нас має потенціал, закладений природою.

Відгуки людей, які не знали сенсу жити далі, які не вірили у свої здібності та які знайшли вихід завдяки рекомендаціям Джона Кехо, надзвичайно емоційні та зворушливі.
Поділитися в соц.мережах:
Книжки автора