Дейл Карнегі

Дейл Карнегі - книги та біографія

Дейл Карнегі — американський письменник, педагог, лектор і оратор-мотиватор, який знав, як спонукати людей до дій. Можна сказати, що Карнегі був чудовим життєвим психологом, оскільки він вивчав твори філософів і психологів і створив власні ідеї щодо спілкування та ораторського мистецтва. Його твори не схожі на наукові статті.

Створення навчального курсу «Ефективне висловлювання та впливові чоловіки в бізнесі», який згодом став відомим як «Курс успіху Дейла Карнегі», було одним із важливих моментів у його кар’єрі. За допомогою цього курсу Карнегі допоміг тисячам людям розвинути міцні стосунки, покращити свої навички спілкування та впливати на інших.

«Як завойовувати друзів і впливати на людей» — одна з найвідоміших і найуспішніших книг Дейла Карнегі. Ця книга, яка є класикою в галузі саморозвитку та міжособистих відносин. Ця книга вийшла в тисячі перекладів і видань у всьому світі. «Маловідомі факти із життя відомих людей», «Як перестати турбуватися і почати жити», «Як виробити впевненість у собі та впливати на людей, виступаючи публічно» - книги-бестселери.

Важливість книг Дейла Карнегі полягає в тому, що вони написані цікаво та містять багато прикладів і статистичних даних.

Хоча Дейл Карнегі мав величезний і позитивний вплив на мільйони людей, його творчість не отримала багато офіційних нагород.

Книги та ідеї Дейл Карнегі продовжують впливати на життя людей по всьому світу, оскільки він залишив значну спадщину в галузі мотивації, спілкування та особистого розвитку.
Поділитися в соц.мережах:
Книжки автора
-20%
Дітям про науку: Біологія
180 грн
144 грн
-20%
День народження. Рівень 3
45 грн
36 грн
-20%
Дослідники
75 грн
60 грн
-30%
Картина з паєток. Балерина 10100529У
210 грн
147 грн
-15%
Красная шапочка
30 грн
25.50 грн
-10%
hit
Усі квіти Парижа
140 грн
126 грн
-10%
Атлас : Географія 11 кл
147 грн
132.30 грн