16.12.2020
І не кажи, що не маєш улюбленої чашки

Виявляється, кожен з нас насправді латентний романтик. Дивно? Так. Але навіть найсуворішій, має найтеплішу до серця чашку. Думаючи зранку про ароматну каву, а ввечері про терпкий чай з лимоном, ми одразу уявляємо собі ту саму тендітну ємність від якої йде рідний затишок. Ви помітили, що особистий посуд також відкриває наш настрій? Така дрібничка може розповісти про дивності нашого характеру. Хтось полюбляє потужні великі чашки округлої форми, щоб доверху залити чаю, та після, залишити майже не торкнутий остиглий напій. Ми гадаємо, що такі особистості мають дуже творчий настрій на життя та мрійливу постать. Яка логіка? Бо тільки люди з ідеалістичним та утопічним баченням світу можуть так впевнено легко залишити улюблений напій мільйонів не подолавши його до кінця. Або навпаки, відкриваючи дверцята шафи та діставши маленьку білу філіжанку, людина програмує себе на день тяжких питань. Класичний мінімалізм цієї посудинки тільки  підтверджує твердий стержень, та вроджений хист до керування його власника.

Але в кожного з нас, біля тієї самої єдиної, стоїть поряд яскрава чашка відомої марки та самотньо чекає у черзі. Зазвичай, вона виявляється корисною, коли у тебе друзі і є необхідність у кількості посуду, та чи є це дійсно справедливим?

Здається, такі дрібниці полишили десь позаду. Ми знов це врятуємо.

Книголенд пропонує тобі, твоїй ранковій каві та зігріваючому чаю - фірмову чашку з яскравим логотипом від нашої команди. Маленькі мурахи пробігають при триманні такої зручної ручки, а від оригінального дизайну запалюються вогники в очах. Це не може залишити байдужим нікого.

Замовляй в інтернет-магазині або приходь до затишної книгарні, щоб ще ближче відчути теплу атмосферу країни Книголенд разом з новою чашкою.

-20%
Fun stickers Книга 4
30 грн
24 грн
-15%
Тренажер Українська мова 2 кл.
10 грн
8.50 грн
-20%
Набір.Фігури та коліри
78 грн
62.40 грн
-20%
Отряд саванны
55 грн
44 грн
-20%
Витівки фокусника
160 грн
128 грн
-30%
Життя лісу
150 грн
105 грн
-10%
Дивовижний транспорт
370 грн
333 грн
-20%
На фермі
119 грн
95.20 грн
-15%
Альбом: Художня праця (хлопці)
50 грн
42.50 грн
Місто духів
290 грн
Іліада
420 грн