14.10.2020
Громадська організація "Музею паперу" провела еко-читання зі зміївськими школярами

 Навколишнє середовище потерпає від рук людини – це давно вже не новина для усіх нас. Екологи та провідні світові науковці б’ють на сполох. Людство безпосередньо відчуває на собі наслідки власної ж діяльності.
 Викиди підприємств, автомобілів, забруднення повітря, надлишок пластику в екосистемах, глобальне потепління – цей список можна продовжувати безкінечно. Планета зазнає втрат, а тому так важливо сьогодні зрозуміти, наскільки важливо дбати про неї.

 Екологічна література– важливе джерело до розуміння цих проблем. Особливо велике значення мають книги про екологію для дітей. Чим раніше ви розкажете дитині про необхідність дбати про природу, яка є живим організмом, тим більш екологічно вмотивованою вона виросте.

 Розуміючи це, ініціативна група громадської організації "Музей паперу" вважає за необхідне знаймити школярів з новими книжковими виданнями українських видавництв, присвяченими темі екологія та еко-виховання. Аналізуючи книжковий ринок нам вдалося знайти більше 20 цікавих видань про природу, їх цінність, важливість дбайливого ставлення до довкілля.
 Врешті, у нас виникла цікава ідея, як розширити роботу "Музею паперу" та зацікавити нашу цільову аудиторію - школярів, учнів молодших класів.
 14 жовтня наша команда провели в Музеї паперу екологічні читання для наших маленьких відвідувачів, школярів Змійова, учнів 1- 4 класів.
 Разом із дітлахами ми читали нові книжки, та ініціювали вікторину на тему екології довкілля та збереження природних ресурсів. Переможці вікторини отримали цінні призи - книжки, подаровані партнером заходу Мережею книгарень "Книголенд".
 Серед подарованих книжок: книга Марі Ґ. Роде «Справжні монстри – загроза для планети» - улюблена книга шведської екоактивістки Грети Тунберг; «Як допомогти їжачкові та захистити полярного ведмедя» дитячої письменниці Джес Френч; Ася Мицкевич: «Ася та пластиковий світ»; Вівіан Френч: «Капітан Кренк і Стів» та Стефан Каста: «Софі в світі дерев».
 Разом з дітьми книжки читали дитяча письменниця та активістка ГО "Музей паперу" Мар'яна Гончарова-Горянська та її помічниці членькині ГО Юлія Валова та Анастасія Коноплян
 Дякуємо партнеру заходу Мережі книгарень "Книголенд" за цікавий захід та сподіваємось продовжити еко-читання й надалі

-20%
Серафіна і Витий посох
200 грн
160 грн
-20%
У літаку
50 грн
40 грн
-5%
Уті-путі
115 грн
109.25 грн
-5%
Чарівний бісер
50 грн
47.50 грн
-30%
Школа життя. Час до школи
65 грн
45.50 грн
-20%
Машинки
80 грн
64 грн
-5%
Геній з пелюшок.Овочі
165 грн
156.75 грн