Ернест Гемінґвей

Ернест Гемінґвей - книги та біографія

Ернест Гемінг’вей – відомий американський письменник, журналіст, лауреат Нобелівської премії та дворазовий лауреат Пулітцерівської премії в літературі. Автор був одним із найбільш впливових письменників XX століття.

Короткі оповідань, новели, романи про дружбу, любов, війну стали його візитною карткою.В його житті було багато пригод і непередбачених ситуацій.

Під час Другої світової війни працював кореспондентом в декількох газетах. Враження від війни знайшли відображення в одному з найвідоміших романів Ернеста Гемінг’вея — «По кому подзвін». У ньому поєднуються яскравість картин краху Республіки, розуміння уроків історії, які призвели до такого результату, і віра в те, що особистість не зникне навіть у найгірших ситуаціях.

Багато поколінь любили його персонажів. Вони наділяли письменника характерними якостями його героїв: мужністю, стоїцизмом і силою характеру.

Відповідно до Гемінг’вея, читачі повинні відчувати смак і текстуру слова. Його вплив на літературу був величезним; його стиль став одним з основоположників міжнародного реалізму та короткого речення в американській літературі.
Поділитися в соц.мережах:
Книжки автора
-20%
Как делают хлеб?
75 грн
60 грн
-15%
ИГРОВЫЕ упражнения. Письмо 5-6 лет
50 грн
42.50 грн
-20%
Моє портфоліо(укр.стиль)
186 грн
148.80 грн
-20%
Думай як Леонардо да Вінчі
210 грн
168 грн
-20%
Дід Мороз
20 грн
16 грн
-5%
Нумо до справи!
50 грн
47.50 грн
-10%
BTS: КОРОЛІ K-POP
350 грн
315 грн