Енциклопедії для дітей

Сортувати:
-5%
new
Маленькі дива природи
570 грн
541.50 грн
-2%
new
Незвичайні хобі
380 грн
372.40 грн
-20%
new
Увага! Код Червоний!
240 грн
192 грн
-15%
new
Планета Земля
150 грн
127.50 грн
-10%
new
Тварини
150 грн
135 грн
-2%
new
Найдивніші фобії
500 грн
490 грн
Показано 30 товарів з 885

Пізнання дітей навколишнього світу найкраще заповнити завдяки книгам. У літературних виданнях міститься багато інформації, яка дає відповіді на всі питання, що цікавлять дітей. Інтернет-магазин «КнигоЛенд» пропонує купити енциклопедію на українській мові для малюків, дітей початкової школи та для підлітків за доступною ціною. Сторінки таких видань добре ілюстровані, містять масу пізнавальних фактів, які допоможуть розширити кругозір.

Вибір енциклопедії для дітей

Для зовсім маленьких та дітей старшого віку, ми пропонуємо цікаві та барвисті видання з розповідями про тваринний світ, рослин, динозаврів та багато іншого. Захоплюючі енциклопедії для дітей купити ми пропонуємо найрізноманітнішої тематики. Можна підібрати екземпляри як для хлопчиків, та і для дівчаток.

Великий асортимент надає можливість батькам підібрати для своєї дитини корисний матеріал. Замовити енциклопедію в інтернет-магазині можна, вибравши з каталогу продукції. Можливо вам сподобаються:

  • «Дивовижна археологія».
  • «Палеонтологія».
  • «Знайомство з мистецтвом для дітей».
  • Ілюстрована енциклопедія тварин.

На сайті можна підібрати та купити енциклопедії для дітей українською мовою, які захоплять дитину, допоможуть їй пізнати навколишній світ. До того ж користь від таких книг просто величезна. Переглядаючи видання будь-який час, ваша дитина зможе розширити свої пізнання. При цьому купити енциклопедію в Україні можна недорого та створити власну дитячу бібліотеку. Навіть придбання відомих видавництв обійдеться за відносно невисокою вартістю.

Дошкільнятам також буде цікава така література з барвистими картинками. Діти швидше сприймають інформацію, розглядаючи зображення. У деяких виданнях на одній сторінці розміщено кілька різних ілюстрацій, що дозволить дитині швидко орієнтуватися в темі. Енциклопедія про тварин для дітей — найулюбленіше видання.

Дітлахи віком понад 8 років зможуть прочитати невеликі описи до картинок, і будуть знати значення кожного зображення. Енциклопедії для підлітків купити можна через наш сайт, вибравши з відповідного розділу. Детальна інформація про різних сферах життя людини, корисні рекомендації дозволять підростаючої дочці чи сину розвиватися набагато швидше.

Дитяча енциклопедія купити в «КнигоЛенд»

Якщо для вас актуальне питання, де купити дитячу енциклопедію в Україні, тоді замовте її онлайн через наш магазин. Ми готові запропонувати безліч видань, які сподобаються дітям будь-якого віку. Тим, хто вже вміє читати, можна вибрати більш об'ємні енциклопедії для самостійного вивчення. Дітворі, яка тільки починає читати, буде корисна книга з великим шрифтом та простими словами.

Дізнаючись все більше нового, ваша дитина із задоволенням буде продовжувати вивчати корисну інформацію. Адже пізнавальна література розширює кругозір, розвиває пам'ять та сприяє знанням в різних областях. У нашому магазині на енциклопедії на українській мові ціна цілком прийнятна, а оперативна доставка позбавить вас від витрати часу та зайвих витрат.

-20%
Демельза
290 грн
232 грн
-20%
Гайда до Львова!
55 грн
44 грн
-15%
Граємося в казку. Середній вік + СД
50 грн
42.50 грн
-30%
Мишка, который умеет летать
150 грн
105 грн