Елізабет Ґілберт

Елізабет Ґілберт - книги та біографія

Елізабет Ґілберт - популярна американська письменниця. Автобіографічний роман «Їсти, молитися, кохати», який побачив світ в 2006 році приніс світову славу письменниці.
Творчість Елізабет Ґілберт має стосунок до життя жінок. Кожна книга автора пов’язана з любов’ю, романтикою, сімейним побутом і подорожами. Її твори відображають кожну сучасну жінку.
В ранньому дитинстві в Елізабет прокинулася схильність до літературної творчості. У неї не було доступу до радіо та телебачення, оскільки вона була далеко від міста. Елізабет разом зі своєю рідною сестрою писала книги та ставила невеликі театральні постановки по їх сюжетах, щоб зайняти час.
Журнал Esquire оголосив роман «Пілігрими» переможцем конкурсу «Дебют американського письменника». У тому ж році вона отримала кілька вигідних пропозицій про співпрацю від найбільших видавництв Сполучених Штатів.
Письменниця отримала від великого видавництва дуже цікаву пропозицію – Елізабет повинна буде написати книгу про свою подорож, описуючи все, що вважатиме за необхідне.
Гілберт провела чотири місяці в Італії, чотири місяці в Індії та чотири місяці на Балі в Індонезії. В Італії письменниця ретельно вивчала національну кухню, в Індії знайомилася з релігією, на Балі віддалася своїм почуттям. Письменниця описала всі переживання та досвід. Після закінчення подорожі, Елізабет Ґілберт, написала свій бестселер «Їсти, молитися, кохати».
Право на книгу незабаром придбала кінокомпанія Columbia Pictures, яка пізніше випустила за сценарієм книги фільм
Поділитися в соц.мережах:
Книжки автора
-5%
Перші слова. Таємничий ліс
23 грн
21.85 грн
-15%
Кто чем чудесен
69 грн
58.65 грн
-20%
Пурпурові вітрила
149 грн
119.20 грн
-20%
Здібні пальчики. Клеялки 2ч
55 грн
44 грн
-30%
Страшні дівчата
250 грн
175 грн
-20%
Мурахи лізуть на дерево
280 грн
224 грн
Загадка
265 грн
-5%
Джинкс
399 грн
379.05 грн
-20%
new
Stars Cry №1
350 грн
280 грн