01.05.2021
Екоініціативи та література для дітей – у найбільшому видавництві Харкова та України розповіли про власні проекти

 Під час підприємницького ярмарку у Харкові презентували дитячу, розважальну та навчальну літературу, показали друкарський верстат та розповіли про особливості найбільшої мережі книгарень "Книголенд".
 Юлія Єрьоменко, головна редакторка інклюзивної літератури видавництва “Ранок”:            «Подача матеріалів повинна бути доступнішою. Менше деталей або шрифт. Ось для дітей з дифлексією. Це коли дитині важко читати. То ми робимо шрифт трошки ширший.»                         Юлія Єрьоменко розповідає про літературу для дітей з особливими потребами.
– «У Харкові такі книжки, зокрема, створює видавництво “Ранок”. Літературу цього напрямку, а також навчальну та дитячу друкарня випускає понад 20 років.»

 Все різномаїття продукції можна було роздивитися й навіть почитати на виставці підприємств на майдані Свободи у Харкові.
Клим, харків’янин:

 «Я про драконов книжку смотрел. Разные драконы и динозавры. И у них есть свой остров и свое гнездо, где они сажают яйца и ждут своих динозавриков.»
  Малеча роздивляється експозицію та знайомиться з роботою верстата. Була б можливість, усе обладнання перевезли би на оглядини для дітей, жартують у видавництві.
  Віктор Круглов, гендиректор видавництва “Ранок”:

 «Книжка розвиває критичне мислення, можливість і уміння фокусуватися, тому що це дійсно проблема для сьогоднішніх людей у зв’язку з розвитком соцмереж. Видавництво “Ранок” є найбільшим видавництвом в Україні, ми видаємо найбільше книжок – кожного дня виходить нова книжка.»
 За особливий внесок під час виставки нагородили деяких працівників видавництва – друкарника Романа Вакуленка та завідувачку інформцентром Тамару Ластовку. Жінка працює у видавництві з моменту його відкриття.
 Тамара Ластовка, завідувачка інформцентру видавництва “Ранок”:

«У нас є бібліотека, є архів в якому я хазяйка.»
 «Видавництво багато років займається екоініціативами. Зокрема, використовують папір з вторсировини, налагоджують виробництво вітчизняного екоскотчу та навіть розробили антибактеріальний папір,»  - каже гендиректор “Ранку”. А нещодавно екокнига -“Зберегти місто” стала першим українським виданням, що увійшло до списку рекомендованих до прочитання Книжковим клубом ООН і Міжнародною Асоціацією видавців. Всі книжки ви можете знайти, завітавши до одного з магазинів мережі книгарень "Книголенд".

-30%
Велиий набір свічок
795 грн
556.50 грн
Як бути двома
320 грн
-30%
Лепрекони
100 грн
70 грн
-5%
Набір прикрас.Зима
78 грн
74.10 грн
-20%
Открытка. Я тебя убью
16 грн
12.80 грн
-30%
Легендаріум
300 грн
210 грн