Джон Рональд Руел Толкін

Джон Рональд Руел Толкін - книги та біографія

Джон Рональд Толкін — англійський фантаст, лінгвіст, поет і професор Оксфордського університету, який також перекладає. Не одне покоління читачів не могло не захоплюватися його фантастичними творами.

Ще в дитинстві Толкін і його друзі навчилися спілкуватися різними мовами. Зацікавленість Ельфійською мовою послужила основою для створення світу Мітх. Він створив легенди, історії та міфи, які згодом стали основою його творів. Письменник написав «Середзем'я», що пізніше стало «Сільмарилліоном». Світ, продуманий до найменших деталей, залучає читачів у чарівні пригоди та інтригуючи протистояння добра та зла. Джон детально описав місцевість і раси, які там проживають, а також намалював кілька карт, які показують частину вигаданого простору.

«Володар перснів» і «Хоббіт, або Туди й назад» — найвідоміші твори Толкіна. Письменник отримав кілька визнань за свою творчість.

За мотивами його рукописів були вигадані настільні та комп'ютерні ігри, п'єси, музичні композиції, анімаційні та художні фільми.

Його нагородили орденами Британської імперії, Медалями Ганса Крістіана Андерса та Королеви Єлизавети II за його літературні твори.
Поділитися в соц.мережах:
Книжки автора
-20%
Тести з наліпками 2–3 роки
89 грн
71.20 грн