Сара Джіо

Сара Джіо - книги та біографія

Сара Джіо – сучасна американська журналістка і письменниця, автор восьми любовних сентиментальних романів з елементами детективу. В її романах органічно переплітаються любовні переживання головних героїв з розслідування таємниць минулого.
З самого дитинства дівчина була твердо впевнена, що стане письменницею. В школі вона друкувала в стінгазеті дуже вдалі статті.
Після народження дітей, вирішила займатися журналістикою. В американських журналах виходили її статті. Статті були присвячені моді, стосункам, коханню. Пізніше Сара Джіо відкрила свій інтернет-блог. Кожен мав змогу ознайомитись з порадами по догляду за своїм тілом, про фітнес.
Перша книга про кохання виявилась невдалою, тому ні одне видавництво не наважилось його друкувати. А другий роман «Фіалки в березні» став кращою книгою року за версією LibraryJornal і бестселлером у рейтингу USA.
«Солоний вітер» і «Ожинова зима» стали бестселерами на національному рівні. «Остання камелія» отримала стільки попередніх замовлень, що стала найбільш очікуваною книгою 2012 року.
Книги Сари Джіо змушують читачів переглянути свої відносини, своє життя, побавитись від важких стосунків.
Сара Джіо впевнена, що за власне щастя треба боротися, а потім міцно тримати у своїх долонях.
Поділитися в соц.мережах:
Книжки автора
-3%
Фізична культура. 1 клас. 1 семестр
55 грн
53.35 грн
-30%
Семья: от малыша до дедушки
45 грн
31.50 грн
-30%
Мої перші історії. Новий друг
55 грн
38.50 грн
-20%
The Ghost of Kyiv
150 грн
120 грн
-5%
new
Абетка машин
250 грн
237.50 грн