Діалоги про війну
Про книжку «Діалоги про війну»
Збірка розмов провідних мислителів як світу, так й України про війну, якої не повинно було бути, найстрашнішу війну з часів Другої світової. У книзі «Діалоги про війну» зібрано понад 80 важливих інтерв'ю, роздумів про важкий досвід, виклики, що їх щоденно приймають українці та те, як одна подія змінила світ. Те, про що не можна мовчати, бо біль, який роздирає душі українців зовсім скоро поглине весь світ...
Анотація до книги «Діалоги про війну»
Збірка стала результатом тривалої роботи, що розпочалася з ідеї українського ПЕНу, яка полягала в об'єднанні різних людей, щоб проінформувати, розкрити правду суспільству з усієї планети про російсько-українську війну. Усі ці люди впливові та провідні у своїй галузі можуть зробити інформування ефективнішим.
Звісно, складно в умовах війни зібрати інтелектуалів з різних континентів, тому від самого початку з'явився онлайн-проєкт із розмовами та «Діалогами про війну». Кожна бесіда у книжці задокументовано, розміщено в окремий розділ із зазначенням дати, коли його було проведено, а далі підбиття підсумків – своєрідний хронометраж, календар подій, що відбувалися в певний період. Це дає змогу не лише слідкувати за думкою та реакцією людей у певний період, а й освіжити у своїй пам'яті події, їхню послідовність.
Бесіда, в якій народжується істина, видно реакцію суспільства і те, як війна, яку розпочала росія, змінила не лише українців, а й увесь світ.
Чому варто прочитати книжку «Діалоги про війну»?
- Збірка, в якій опубліковані розмови та думки інтелектуалів світового рівня.
- У книжці розкриваються стереотипи, якими уявляли Україну іноземці та як вони змінили свою думку побачивши реалії життя українців.
- У кожному розділі подано погляд на події та роздуми про те, як далі бути, знайти в собі сили для життя, боротьби, перемоги.
- У книжці «Діалоги про війну» розглядаються ідеї допомоги, трансформації, проєктування підсумків на майбутнє, яке воно може бути.
- Ця збірка стане для кожного джерелом знань, натхненником для подолання проблем та тягаря війни.
- Відверті розмови відомих та впливових особистостей.
- Видання не тільки про горе й біль, воно про надію та важливість діалогу для розв'язання проблем, які досягли глобального рівня.
- Тут пропонується тверезий багатогранний погляд на реалії війни, на те, як можна жити після пережитого жаху і який жах на нас усіх чекає.
Про авторку
Ольга Муха – філософиня, культурна аналітикиня, організаторка, менеджерка проєктів PEN International, видатна громадська діячка. Також вона адміністраторка українського ПЕН, була почесною амбасадоркою Львова. Популяризує українське читання та культуру, авторка безлічі наукових публікацій та актуальних статей.