Девід Мітчелл

Девід Мітчелл - книги та біографія

Девід Мітчелл – сучасний англійський письменник – романіст, автор семи романів, з яких «Хмарний атлас» і «Сон № 9» увійшли до списку Букерівської премії. Жанр його романів - це наукова фантастика, або історичні події.
Мітчелл має ступінь магістра в області американської та англійської літератури. В різні роки очолював рейтинги найбільш популярних британських літераторів та список найвпливовіших людей світу.
За дебютний роман «Літературний привид» в якому всі історії розповідаються різними людьми, а всі події відбуваються в різних частинах світу, письменник був номінований на «Guardian First Book Award».
Романи «Хмарний атлас» й «Сон №9» набули популярності не тільки на батьківщині письменника, а й за його межами. Пізніше романи були екранізовані.
Мітчeлл написав десять статей і дюжину оповідань, які розглядають складні питання взаємодії між людьми, такі як час, ідентичність, життя та смерть.
Читачі, які в книжках шукають нестандартні сюжети, залишилися задоволеними після знайомства з літературними творіннями Девіда Мітчелла. Всі книги автора характеризуються високою літературною якістю, глибокими темами та незвичними експериментами з часопростором.
Значний відбиток на його творчості залишило життя в Японії. Саме світосприйняття «японського перебування» письменника було розкрито в романі «Сон №9». Цей роман про складні відносини батька зі своїм маленьким сином, про життя хлопчика у сучасному Токіо. Захопливий сюжет оповідання, не залишив байдужими ні читачів, ні критиків.
Роман «Лужок Чорного Лебедя» був номінантом на дві премії, як «Краща книга Євразії».
У 2015 році надруковано сьомий роман письменника «Дім на Збіччі».
Поділитися в соц.мережах:
Книжки автора
-5%
Історія України. 10 клас. Атлас
40 грн
38 грн
-20%
Книга 3. Як сховати лева в школі
180 грн
144 грн
-20%
Ам-ам-ам
250 грн
200 грн
-5%
Явища природи
80 грн
76 грн
-5%
Машинки
70 грн
66.50 грн
-10%
new
Амок
270 грн
243 грн
-30%
Зубна поліція
250 грн
175 грн