Данієль Дефо

Данієль Дефо

Данієль Дефо, справжнє ім'я якого Деніел Фоулс, — англійський письменник і журналіст, який народився в Лондоні, Англія.
Данієль Дефо був людиною, яка була досить різноманітною. Він був купцем, журналістом, політиком, письменником і агентом з нерухомості. Він вів успішні торговельні операції, але потрапив у фінансові проблеми та навіть потрапив у в’язницю за борги.
Роман Дефо "Робінзон Крузо" став його найвідомішим твором. Це одна з найвідоміших книг світової літератури, оскільки це перший англійський реалістичний роман. Роман розповідає про мореплавця Робінзона Крузо, який після корабельної аварії опинився на безлюдному острові та бореться за виживання. Ім'я автора не було на обкладинці першого видання.
Дефо відомий своїми іншими романами, такими як «Життя й незвичайно-дивовижні пригоди Робінзона Крузо», «Наступні пригоди Робінзона Крузо», «Капітан Сінглтон» і «Мемуари кавалера».
Не було офіційних нагород за творчість Данієля Дефо. Його вплив на літературу, особливо на реалістичний роман, був надзвичайно значним і впливовим.
У своєму есе «Невдахи, пустощі та критики» Дефо привернув увагу критиків і читачів, висміюючи сучасних літераторів.
Дефо також відомий тим, що писав на політичні теми, включаючи трактати з економіки та фінансів.
Своїми реалістичними романами та багатогранним життям Данієль Дефо залишив величезний слід у світовій літературі. Данієль Дефо написав понад 500 книг і журналів, які висвітлюють різні теми. Він використовував щонайменше 198 псевдонімів у своїх публікаціях, які включали романи, нон-фікшн, памфлети, есе та вірші.
Його твори все ще захоплюють читачів і залишаються популярними по всьому світу.
Поділитися в соц.мережах:
Книжки автора